Бу запчасти Рено Мастер, Рено Трафік, Опель Віваро и Опель Мовано

Renault-Master

Бу запчасти Рено Мастер, Рено Трафік, Опель Віваро и Опель Мовано

Бу запчасти Рено Мастер, Рено Трафік, Опель Віваро и Опель Мовано

Наш магазин пропонує Вам купити запчастини на такі автомобілі як Рено Трафік, Рено Мастер, Опель Віваро, Опель Мовано, Ніссан Прімастар, Ніссан Інтерстар.

У нашому магазині ви можете знайти онлайн каталог запчастин автомобілів Рено і Опель

Рено Трафік і Рено Мастер дві моделі розроблені компанією і призначені для забезпечення комерційного перевезення вантажів і пасажирів, а так само некомерційного використання при необхідності перевезення значної кількості пасажирів (велика сім’я, забезпечення спортивних заходів та в інших випадках). На базі цих машин випускаються в декількох типах кузова: бортові, вантажні, пасажирські, самоскиди. Прості і надійні, невибагливі в експлуатації автомобілі Майстер і Трафік здатні з легкістю виконати поставлені завдання – перевезти велику кількість вантажу або з комфортом доставити з точки А в точку Б енну кількість пасажирів.
Рено Трафік – комфортабельний мінівен з яскравим дизайном який не дасть власнику загубитися в загальному потоці машин і при цьому сімастарпособен перевозити до 9 чоловік в пасажирському варіанті, або в суцільнометалевому до 4 м3 вантажу, а так само комбінований варіант: вантажопасажирський зі складним другим рядом сидінь і об’ємним вантажним простором який можна використовувати для ремонтних бригад. За стильний дизайн і відмінні експлуатаційні характеристики автомобіль в 2002 році удостоївся звання «Вен РОКУ».
Рено Мастер – автомобіль створений для комерційного використання, має величезну кількість різного виконання кузова. Фургон має три варіанти висоти і кілька варіантів колісної бази, безліч варіантів компоновки салону пасажирських сидінь, можливості установки дверей бічних, задніх, зсувних, орних. Різні варіанти скління як салону, так і дверей.
Незважаючи на те, що обидва автомобілі конструювалися для інтенсивної експлуатації і мають великий ресурс до відмови, закладений з заводу інженерами, для підтримки працездатності Майстер і Трафік потребують запчастинах і витратних матеріалах, які періодично змінюються, тим самим забезпечуючи тривалу експлуатацію автомобіля в цілому.

Запчастини на Рено Трафік і запчасти Рено Мастер в Україні можна замовити-купити або в звичайному магазині запчастини Рено або у дилера, але останній варіант на практиці виявляється досить дорогий, а звичайні магазини не дуже хочуть займатися вантажівками. Є ще третій варіант – замовити в звичайних інтернет магазинах, які займаються всіма марками, але є ймовірність, що деталь, яку довелося чекати кілька днів, а то і тижнів виявиться «не та». Дана обставина для багатьох власників робочої техніки накладно. Спеціально для власників автомобілів Майстер і Трафік був створений цей спеціалізований магазин – сайт, де можна подивитися необхідні бу запчасти Рено Мастер, а найголовніше приїхати і придбати в наявності автозапчастини Рено Мастер и автозапчастини Рено Трафік. Також наш магазин буде цікавий для власників Опель Віваро і Опель Мовано, Ніссан Інтерстар і Ніссан Прімастар, які є прямими аналогами Майстра і Трафіку. Вузли, агрегати та запчастини до автомобілів ідентичні, а відмінності складають емблеми і написи.

Бу запчасти Рено Мастер

Бу запчасти Рено Трафик

 

Share the Post

About the Author

Comments

No comment yet.

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Написати нам

 

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

×
Купити

 

×
Записатися на сто

 ×
Купити

 
×