Як очистити фари мінівена?

очистка-фар

Як очистити фари мінівена?

Не має значення, як швидко може розганятись ваш автомобіль, ви можете розігнатись тільки до межі видимості дороги. Коли пластикові лінзи на фарах мінівену окислюються та запилюються, вони розсіюють світло і зменшують видимість. Ось як можна їх очистити.

Просте полірування це не наш метод, так як після простого полірування фари тьмяніють ще швидше.

Для даної процедури нам знадобиться:
1. Шліф-машина
2. Насадка 75мм
3. наждачка для шліф-машини 600,1000, 2000, 3000
4. Дво- компанентний лак для фар Виробник: Delta Kits.
5. Безворсовиє серветки
6. Рушники
7. Знежирювачі

Технологія відновлення прозорості:

сухе шліфування абразивами різної градації до досягнення рівної, гладкої, однорідної поверхні. Забираються всі пошкодження скла фари: точки, неглибокі вибоінка, подряпини; полірування поверхні до досягнення повної прозорості і блиску; нанесення захисного покриття, аналогічного заводському, для довгого збереження ефекту після полірування.

Інструкція по застосуванню:

Добре промийте чистою водою або водою з автошампунем з губкою фари вашого автомобіля і витріть їх насухо.
Заклейте малярською стрічкою всі виступаючі і прилеглі ділянки поверхні автомобіля (капот, бампер, решітку радіатора та ін.). Інші зовнішні ділянки повинні бути заклеєні, щоб їх не пошкодити при абразивній обробці.

Headlamp3-350x233

Оцініть ступінь пошкодження скла автофар. При наявність глибоких подряпин, які добре відчуваються нігтем, ви будете починати шліфування абразивним кругом Р180. Якщо ж на склі будуть тільки дрібні незначні подряпини, то ви почнете шліфування абразивним кругом Р320, при цьому Р180 використовувати не треба.
Протріть скло фар вологою серветкою і цієї ж серветкою ви будете протирати скло після кожної стадії шліфування.
Візьміть оправлення для полірування фар і накрутіть її на полірувальну машинку або маленьку болгарку з плавним регулюванням обертів. Звертаємо вашу увагу, що кількість обертів при шліфуванні повинна бути в межах 600-1000 оборотів і не більше. Якщо ви використовуєте дриль або шуруповерт, тоді вкрутите перехідник з різьби М14 для кріплення на дриль в оправлення, а сам перехідник вже затисніть в обоймі дрилі або шуруповерта. Шліфувальна система готова до роботи.
Візьміть абразивний круг Р180 або Р320 в залежності від пошкоджень і приклейте його до оправці для полірування так, щоб він знаходився строго по центру оправлення і виступав з усіх боків на 1-2 мм. за краю оправлення. Таким же чином ви будите кріпити і всі інші абразивні круги на оправлення.
Притуліть оправлення до скла фари, після цього почніть роботу вашим електроінструментом. Рухи оправкой повинні бути постійними з боку в бік. Ви можете рухатися по склу як знизу вгору – зверху вниз, так і з справо-наліво і навпаки. При проходженні абразивним кругом наступній частині поверхні намагайтеся перекривати невелику частину до цього пройдений частини, щоб не залишати необроблених частин поверхні фари. Ні в якому разі довго не затримуйтеся на одному місці, це може привезти до великої неоднорідності на поверхні фари. Не натискайте надмірно на машинку або дриль. Як тільки ви переконаєтеся, що поверхня скла стала рівною, без подряпин, очистіть її від продуктів шліфування вологою серветкою і переходите до наступного номеру абразивного круга (більш дрібному зерну). Використовуються номери з послідовності: Р320 – Р600 – Р1500 – Р3000.

Поверхні стекол обох фар послідовно абразивним кругом (від Р180 або Р320, до Р3000). При цьому після обробки всієї поверхні фари кожним номером абразивного круга ви повинні бути переконані, що поверхня фари оброблена вся повністю. Після обробки абразивним кругом Р3000 фара буде практично прозорою.
Очистіть поверхні стекол обох фар чистою вологою очищуючою серветкою.
Приступаємо до підготовки лакування фар. Вилийте обидва компонента лаку в стаканчик для змішування двокомпонентного лаку в пропорції 1: 1. Добре перемішайте. Слідкуйте, щоб в лак не потрапили забруднення, пил та інші тверді частинки. Приміщення і повітря, в яких ви обробляєте фари, повинні бути також чистими, щоб пил не осів на поверхню фари, поки лак не затвердіє повністю. Обробку фари лаком проводьте в одноразових рукавичках. Готовий лак необхідно нанести протягом 5-10 хвилин на фари авто.
Візьміть безворсову серветку і складіть її (або розріжте) кілька разів так, щоб її було зручно взяти в руку, щоб вона представляла собою прямокутник і могла без проблем пролізти в стаканчик з лаком.
Промокніть безворсову серветку в лак і нанесіть серветкою лак на кожну фару. Наносити лак слід рухом руки зверху вниз від верхнього кута фари і послідовно обробляти всю поверхню фари таким чином з перекриттям вже обробленої частини поверхні фари. Наносите лак швидко, щоб він не почав полимеризоваться і не загус. При необхідності можна обробляти поверхню лаком в декілька шарів, але поки лак не почав полімерізуватись.
Дати висохнути лаку. Використовувати автомобіль з покритими лаком фарами можна буде через 1 годину при нормальних умовах навколишнього середовища під час сушіння (23 градуса і 50% вологості повітря). Зняти малярський скотч. Повне затвердіння лаку відбудеться через 24 години після нанесення, тому не варто мити і якось впливати на скло фар з лаком в перші 24 години після покриття фари лаком.
Тепер ваша фара буде повністю прозорою, буде блищати і буде захищена від навколишнього середовища на довгий час ( до 1 року приблизно).

Особливості при обробці:

Зустрічаються такі фари автомобілів, наприклад на Nissan Quest, Lamborghini Gallardo, Сhevrolet Malibu і ін., На яких нанесено заводське дуже міцне захисне покриття. При поліровці таких фар необхідно починати полірування також з абразивного круга Р180.
Можливо прискорити висихання лаку для прискорення можливості використання автомобіля. Для цього треба в лагідному режимі просушити кожну фару лампою, феном, або просто включити фару. Такий вплив можливо перші 10 хвилин після нанесення лаку, поки з лаку повністю не вивітриться розчинник. Лак можна вважати висохлим, коли він перестане бути липким.Якщо вам необхідно заново полірувати фару, захисний лак необхідно буде зняти абразивами.

Лак краще наносити безворсовой серветкою, серветку потрібно скласти так щоб вона складалася з прямих кутів. Дуже важливе доповнення наносити не поспішаючи, НЕ ПОВТОРЮВАТИ НАНЕСЕННЯ БІЛЬШЕ ОДНОГО РАЗУ поки не відбудеться повного висихання. Це покриття витримує 1 рік експлуатації авто, через рік ми радимо міняти скло на фарах.

Якщо ж ви вирішили замінити фари на своєму мінівені, ви можете вибрати фари в нашому інтернет-магазині : Фари Citroen, Фари Fiat, Фари Ford.

Share the Post

About the Author

Comments

No comment yet.

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Написати нам

 

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

×
Купити

 

×
Записатися на сто

 ×
Купити

 
×