Вантажопасажирський FIAT Doblo Panorama

FIAT-Doblo-Panorama

Вантажопасажирський FIAT Doblo Panorama

Вантажопасажирський FIAT Doblo Panorama

Автомобіль FIAT Doblo Panorama це, можна сказати, «вантажопасажирський мінівен» який створений на базі компактного вантажного фургона Doblo Cargo і успадкував від нього все позитивні риси, включаючи практичний зовнішній дизайн, що не балующій яскравими елементами, але цілком вписується в сучасні стандарти. Довжина Фіат Добло Панорама становить 4253 мм, довжина колісної бази дорівнює 2583 мм, ширина мінівена не перевищує тисячу сімсот двадцять дві мм, а висота обмежена відміткою 1818 мм. Кліренс (дорожній просвіт) дорівнює 160 мм. Споряджена маса FIAT Doblo Panorama – 1230 кг.

Салон вантажопасажирського фургона має 5-місцеву компоновку і достатній обсяг вільного простору на обох рядах крісел. Велика площа скління Doblo Panorama і великі бічні дзеркала забезпечують відмінну оглядовість з місця водія, а комфортні крісла з невеликою бічною підтримкою і підголівниками не дадуть втомитися під час тривалих поїздок. Інтер’єр виконаний в трохи футуристичному стилі з великою кількістю овальних форм на передній панелі, безліччю місць для зберігання дрібних речей і спеціальними відкидними стельовими полками для документів, дорожніх карт і інших паперових речей. Добре продумана і схема освітлення салону, причому не тільки в пасажирській зоні, але і в багажному відсіку.

До речі про останній, в стандартному стані багажник FIAT Doblo Panorama розрахований на 750 літрів вантажу, але при складеному другому ряді крісел корисний простір збільшується до 3000 літрів. Доступ до вантажного відсіку здійснюється через задню орні двері. Посадка пасажирів на другий ряд організована через праву двері зрушення, але в якості опції доступна установка додаткової зсувних дверей по лівому борту. Фіат Добло Панорама оснащується бензиновим силовим агрегатом з 4-ма циліндрами рядного розташування, сукупний робочий об’єм яких складає 1,4 літра. Мотор отримав систему розподіленого уприскування палива і 8-клапанний механізм ГРМ типу SOHC з зубчастим ременем. Максимальна потужність мотора дорівнює 77 к.с., що досягаються при 6000 об / хвилину. Верхня межа крутного момент становить 115 Нм і досягається вже при 3000 об / хвилину. Агрегується мотор з 5-ступінчастою «механікою», що дозволяє розігнати Doblo Panorama до 148 км / год максимальної швидкості. Що стосується споживання палива, то в умовах міста вантажопасажирський Doblo Panorama з’їдає 9,2 літра бензину марки не нижче Аі-95, на трасі укладається в 6,3 літра, а в змішаному циклі обмежується 7,4 літра.

FIAT Doblo Panorama сконструйований на базі передньопривідною платформи з передньою незалежною підвіскою на базі стійок типу Макферсон і задньої залежною підвіскою з ресорами поздовжнього розташування. Колеса передньої осі італійці забезпечили посиленими вентильованими дисковими гальмівними механізмами з дисками діаметром 257 мм. Задні колеса комплектуються традиційними барабанними механізмами з діаметром 228 мм. Рейковий рульовий механізм доповнений надійним гідропідсилювачем керма.

Share the Post

About the Author

Comments

No comment yet.

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Написати нам

 

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

×
Купити

 

×
Записатися на сто

 ×
Купити

 
×