Семимісний Citroen Grand C4 Picasso. Мінівени Citroen огляд.

citroen-grand-c4-picasso

Семимісний Citroen Grand C4 Picasso. Мінівени Citroen огляд.

1 квітня 2014 французький автоконцерн Citroen презентував для Європейського ринку дві новинки: 5-місцевий мінівен Citroen C4 Picasso 2-го покоління і його 7-місцеву версію Citroen Grand C4 Picasso. Зовнішність Сітроен Гранд С4 Пікассо побудована на базі 5-місцевого C4 Picasso, але при цьому 7-місний мінівен отримав інший передній бампер, подовжений кузов, трохи видозмінені скла в передніх стійках і, звичайно, в задній частині.

В плані габаритів Grand C4 Picasso довше і трохи вище свого молодшого побратима: довжина кузова – 4600 мм, ширина – 1830 мм, а висота – 1640 мм. Колісна база у версії «Grand» також збільшена – 2840 мм. Салон Citroen Grand C4 Picasso має схожу з C4 Picasso компоновку за винятком наявності третього ряду сидінь, призначених для дітей.

В іншому оформлення і оснащення салону ідентично 5-місцевої версії.

Технічні характеристики.

Лінійка моторів у «Grand-версії» аналогічна стандартному C4 Picasso. Базовим двигуном буде 1,6-літровий бензиновий атмосферник з віддачею 120 л.с. і обертовим моментом 160 Нм, який агрегується тільки з 6-ступінчастою КПП. Старший бензиновий силовий агрегат при тому ж обсязі за рахунок встановленого турбонаддува зможе розвивати вже 156 к.с., а також виробляти 240 Нм крутного моменту. В якості КПП для даного мотора французи запропонують 6-діапазонний гидромеханічний «автомат». Єдиний дизель, доступний в Україні, також має робочий об’єм 1,6 літра і здатний видати не більше 116 к.с. потужності і близько 270 Нм крутного моменту. Агрегується дизель тільки з новим 6-ступінчастим «роботом» ETG.

Мінівен Сітроен Гранд С4 Пікассо побудований на базі модульної платформи ЕМР2 і отримав передній привід, передню незалежну підвіску на стійках Макферсона, задню напівзалежну підвіску з торсіонної балкою, рейкове рульове управління з електропідсилювачем, дискові гальма і системи ABS, EBD, ESP вже в базовій комплектації.

Якщо вам потрібні запчастини Citroen C4, перейдіть в каталог Запчасти Citroen C4.

Share the Post

About the Author

Comments

No comment yet.

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Написати нам

 

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

×
Купити

 

×
Записатися на сто

 ×
Купити

 
×