Renault Master

Історія і огляд моделі

Машини сімейства Master, призначені переважно для комерційного використання, з’явилися ще в 1980. Головна відмінна риса сімейства – велика місткість вантажних відсіків.

Renault Master – AWтомобіль, що відповідає реальним потребам Вашої професійної діяльності. Renault пропонує широкий вибір модифікацій кузова “фургон”: 2 варіанти висоти, 3 варіанти довжини і різні види внутрішньої перегородки.

Крім того, можна вибрати кузов з заскленими боковинами, щоб наділити AWтомобіль ще більшою індивідуальністю. Фургони дуже компактні, що підвищує зручність їх використання і дозволяє оптимізувати вантажно-розвантажувальні операції при корисному об’ємі від 8 до 13,9 м3.

Зручність завантаження і розвантаження забезпечується широкими прорізами задніх і бічних дверей. Продумані, фургони Master незвичайно практичні і, як ніщо інше, допомагають вам у вашій професії.

Сучасний і яскравий дизайн, властивий комерційним AWтомобілям Renault, а також завойоване їм ще в 1998 році звання AWтомобіля року «Van of the Year» стали козирями, за допомогою яких Master, безсумнівно, сподобається російському споживачеві.

Renault Master оснащений дизельним двигуном 2.5 dCi (115 к.с.), антиблокувальною системою ABS і електронним регулятором гальмівних сил EBV. В панель приладів інтегрований важіль перемикання передач. Залишаючись таким же вантажопідйомним і містким, Master обладнаний безліччю додаткових пристроїв і речових відділень, які створили славу його попередникам (Kangoo Express і Trafic Van).

Автомобіль виробляється виключно на заводі Renault в місті Батий (Batilly), розташованому у Франції. Слідом за AWтомобілямі Kangoo Express G 2006 року модель Master з’являється на російському ринку і замикає модельний ряд комерційних AWтомобілей Renault. Master надійде в продаж з травня 2006 року.

Потреби корпоративних клієнтів (приватних підприємців, комерсантів, власників малих підприємств) постійно зростають. До їх раніше сформованим запитам додаються нові. Беручи до уваги їхні побажання і потреби, фахівці компанії Renault створили Master, який здатний поліпшити умови їх праці та сприяти зниженню стомлюваності. Тому і дизайн AWтомобіля, і облаштування комфортного салону, і бортові системи безпеки, і потужні силові агрегати, і скорочення витрат на його експлуатацію – все це підпорядковано інтересам клієнта.

Весь модельний ряд комерційних AWтомобілей відображає фірмовий стиль Renault. Їх фасадна частина характеризується чіткими лініями, які виділяються на тлі великих фар каплевидної форми. Ефективний захист передка забезпечує повністю охоплює його масивний бампер. Радіатор закритий стільникового декоративними гратами з фірмовий ромбом посередині. У виразному дизайні задніх світлосигнальних приладів продовжена стилістика модельного ряду AWтомобілей Renault. І, нарешті, елементи захисту бічних і задніх панелей кузова підкреслюють міцність і солідність AWтомобіля.

Великий вибір відтінків пастельній емалі, використовуваних для декоративного покриття кузова (жовто-лимонний, світло-зелений, синій, білий, блакитний, червоний) і два відтінки металізованої емалі (сірий і темно-перламутровий) роблять вибір ще різноманітніше.

Відповідно зовнішньому вигляду виконаний і салон AWтомобіля: в його оздобленні використано два типи оббивних матеріалів, спеціально розроблених для повної відповідності сучасним тенденціям інтер’єр-дизайну. Тут можна зробити вибір між шкірзамінником «Vague» і тканинної оббивкою «Yourte».

Практичний і комфортабельний салон AWтомобіля Master спочатку задуманий так, щоб служити справжнім зручним робочим місцем. Він стає ніби природним продовженням робочого кабінету. В панелі приладів моделі Master вгадуються риси, що ріднять її з панеллю приладів AWтомобіля Trafic. Інтегрований в консоль передньої панелі важіль перемикання передач істотно поліпшив ергономіку робочого місця водія: передачі набагато легше переключаються рукою, що спирається на підлокітник, а місце, що звільнилося від важеля простір можна використовувати для вільного проходу з кабіни в багажний відсік.

Пост управління, яким обладнаний Master, створює оптимальні умови для роботи. Сидіння водія регулюється по трьом параметрам: по висоті, подовжньому положенню і нахилу спинки. Нове четирехспіцевое рульове колесо і раніше має великий діаметр обода, забезпечує більш комфортне керування AWтомобілем.

Здвоєні блок-фари з гладкими стеклами дають кращий огляд в умовах нічного водіння. Розетка прикурювача на 12 В дозволяє зарядити акумулятори одночасно кишенькового комп’ютера і мобільного телефону. У комплектацію AWтомобіля може входити опціонний електропакет, що включає в себе електросклопідйомники, електричні дзеркала з обігрівом і передні сидіння з підігрівом. Підсилювач рульового управління, що вміє враховувати ступінь завантаження AWтомобіля, значно полегшує управління ним. Тут зміни в основному торкнулися трьох систем:
• рейки рульового механізму – щоб зменшити зусилля на рульовому колесі;
• насос гідропідсилювача рульового управління;
• конструкція рульової колонки.

В результаті цих змін робоче зусилля, що додається до обода рульового колеса, стало складати 0,67 даН у всьому діапазоні обертання проти колишніх 0,9 даН, зменшившись на 25%.

Чотиришвидкісна система вентиляції і чотири вентиляційних ґрат дозволяють підтримувати в салоні рівномірну температуру, забезпечуючи комфортні умови всім присутнім на борту. Master обладнаний системою рециркуляції повітря і додатковим захистом від проникнення пилу.

Панель управління системою опалення та вентиляції налічує шість позицій. Крім того, система доповнена функціями видалення інею і конденсату зі стекол. Завдяки їх наявності повітряні потоки більш рівномірно розподіляються по всьому вітрового скла і швидше видаляють конденсат з передніх бокових стекол.

Головний критерій в оцінці рівня повсякденного комфорту – акустична складова AWтомобіля була прийнята до уваги ще на початковій стадії його проектування: в цих цілях в проект було закладено нові шумоізолюючі матеріали. Шумоізоляція панелі приладів і стелі дозволила знизити і обмежити здатний проникати в салон шум на рівні 66,5 дБ (А) під час руху зі швидкістю 50 км / год і 71,9 дБ (А) на швидкості 90 км / ч. (Зниження рівня шуму всього на 3 дБ (А) відповідає зменшенню його гучності вдвічі.) При русі зі швидкістю 130 км / год акустичний комфорт в 80,2 дБ (А) в кабіні є найкращим показником на європейському ринку. Переглянуті і акустичні характеристики бортовий аудіосистеми: змінилися розміри динаміків, причому тепер вони встановлюються в дверних панелях.

При влаштуванні в кабіні місць для зберігання речей були вельми дотепно враховані потреби власника-підприємця. Завдяки такому підходу найнеобхідніші робочі документи будуть завжди знаходитися у нього під рукою. Відділення, розташовані по центру панелі приладів – одне під кришкою, а інше у вигляді вертикально розташованого концертино – призначені для зберігання паперів формату A4 (подорожніх листів, маршрутних завдань на день і т.п.). Осередок, відведену під установку системи навігації, тахографа або AWтомагнітоли, також можна використовувати для зберігання дрібних речей, якщо вона не задіяна.

Розташований в зоні пасажира держатель документів не дозволить загубитися фактурами, накладними та іншим діловим паперам. Ящик для рукавичок об’ємом 5,2 дм3 з підсвічуванням і закриваються на ключ кришкою – ідеальне місце для безпечного зберігання найбільш часто використовуваних цінних предметів. Розташований зверху лоток надає додатковий обсяг в 5 дм3, якщо не зайнятий подушкою безпеки пасажира.

З боків, під вентиляційними гратами, розташовані два підстаканники, в яких можна розмістити банку з напоєм ємністю 0,33 л. У кожному з двох кишень, вбудованих в дверні панелі AWтомобіля Master, можна розмістити по пляшці ємністю 2 л, а також зберігати паперову документацію формату A4. На розташованої над передніми сидіннями полиці (на версії H2) можна скласти більш великі предмети. І, нарешті, на розташовані з боків кабіни вішалки можна повісити верхній одяг.

У стандартній комплектації переднє пасажирське місце AWтомобіля обладнується двомісним сидінням з облаштованим під ним багажним відділенням, зробленим з металевої сітки. Останнє нововведення – сидіння-офіс, на яке поміщається портативний комп’ютер і різні інструменти.

Renault Master комплектується новим для російської гами двигуном 2.5 dCi 115. Його екологічні характеристики відповідають нормативам стандартів Euro 3 або Euro 2000 і він споживає менше палива, що знижує витрати на експлуатацію. Двигун 2.5 dCi потужністю 115 к.с., що розвиває крутний момент 290 Нм при 1600 хв-1, забезпечує надзвичайно високі тягово-швидкісні характеристики і комфортне водіння. Він агрегатирован з механічною коробкою передач PK6, яка, при русі на шостий швидкості, покращує витратні характеристики і підвищує акустичний комфорт в салоні.

Передачі включаються чітко, при цьому хід важеля став ще коротше, а додається до нього зусилля – ще менше. Знову перелічене співвідношення передавальних чисел в коробці передач поліпшило розгінну динаміку AWтомобіля і скоротило час розгону на проміжних ступенях, поліпшивши витратні і акустичні характеристики двигуна.

Маючи в своїй екіпіровці паливний бак ємністю 100 літрів, Master забезпечує надзвичайно великий запас ходу по паливу.

Новий Master оснащений ходовою частиною і підвіскою, які прославилися своєю відмінною курсовою стійкістю. У конструкції передньої підвіски використані подвійні важелі з верхньої реактивною тягою, які, завдяки широкій колії, забезпечують чіткий динамічний контроль над AWтомобілем як на сухій, так і на мокрій дорозі, незалежно від стану і типу дорожнього покриття. Ефективне управління AWтомобілем і комфортна робота підвіски завжди залишаються стабільними незалежно від його завантаження завдяки незалежній підвісці передніх коліс.

Залежно від довжини бази, Master випускається в трьох варіантах: L1 (4,89 м), L2 (5,39 м) і L3 (5,89 м), а в залежності від висоти фургона – в двох: H1 (2, 25 м) і H2 (2,49 м) – цим він покликаний задовольнити запити самих різних споживачів. Таким чином, корисний об’єм вантажного відсіку AWтомобіля варіюється від 8 м3 у варіанті L1H1 до 12,6 м3 у варіанті L3H2. Широкі двері (задні орні і бічні зсувні), наднизький поріг вантажного відділення – від 51 см, а також вертикально розташовані бічні стінки кузова утворюють ідеальний вантажний відсік у вигляді куба. Залежно від варіанту виконання, задні двері (суцільнометалеві або засклені) можуть розчинятися на 180 ° або на 270 ° – до самих боковин кузова. Вушка для закріплення вантажу, що встановлюються по опції, дозволяють зафіксувати його так, щоб вони не зміщувалися при перевезенні.

Renault Master має досить низькі витрати на експлуатацію. Всі елементи його зовнішньої інфраструктури, в тому числі і рухливі елементи кузова (капот, двері і т.п.) розраховані на довгу без поломок службу. Гарантія Master на захист від наскрізної корозії становить 6 років. Декоративне покриття кузова так само є однією з істотних складових довговічності моделі Master.

Написати нам

 

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

×
Купити

 

×
Записатися на сто

 ×
Купити

 
×