Renault Kangoo Compact 2017 огляд моделі

IMG_4991-1

Renault Kangoo Compact 2017 огляд моделі

Renault Kangoo Compact 2017 – необхідне оновлення, що дозволить конкурувати з преміум-позиціонуванням Volkswagen Caddy і конкурентом за ціною Citroen Berlingo.

Основне оновлення зачепило силовий агрегат, на новому Рено Кенго Компакт встановлюють 1,2-літровий турбо бензиновий двигун замість старого астматика, нову шестиступінчасту з подвійним зчепленням автоматичну коробку передач, замість старої на 4 передачі і широкий спектр додаткових функції безпеки.

Відразу ми констатували, що Renault Kangoo Compact є важливою моделлю для Renault Україна, з огляду на його частку ринку в легкому сегменті фургона, яка складає майже 30 відсотків, що значно вище, ніж будь-яка інша модель французьких пропозицій бренду.

Як завжди, автомобіль на базі Kangoo пропонує приємну динаміку, з легким кермом, поворотним кругом і хорошим придушенням шуму на швидкості. Це дійсно чудовий автомобіль для міста з неякісними дорогами або на поганих сільських дорогах.

Новий двигун пропонує набагато більш приємний досвід водіння, ніж раніше. Його 84кВт потужності на 4500rpm є на 5кВт вище, ніж раніше, в той час як 190 нм крутного моменту – на крані між 2000 і 4000 оборотів в хвилину – це до 42Nm і доступний 1750rpm раніше. Крутний момент до цих пір йде на передні колеса.

Це означає, що ви можете отримати доступ до тягової потужності з більшою готовністю, і в той час як  1,6, що не турбо Berlingo пропонує 80kW / 147Nm, кедді Runner має 62kW / 160Nm, і навіть дорожчий Caddy TSI220 має 92кВт / 220 нм.

Це ідеальний двигун для невеликого автомобіля на базі фургона на кшталт Kangoo.

1,2 турбо Kangoo Compact в поставляється з механічною шестиступінчастою коробкою передач або дорожчій версії 6-ступінчаста автоматична з подвійним зчепленням, але ціна підстрибує на 3000 доларів. Це дуже багато грошей для опції авто, хоча Renault очікує високе попит серед покупців, що не в захопленні від механічної коробки передач.

Крім того, бюджетні конкуренти, такі як Caddy Runner, Berlingo і Doblo не приходять з можливістю замовити автоматичну КПП в цій ціновій категорії. Тому Рено має перевагу в цьому.

IMG_5012 Renault_Kangoo_turbo_petrol_engine-63 Renault_Kangoo_turbo_petrol_engine-64

Інтернет-магазин оригінальних запчастин до Рено Кенго пропонує широкий вибір автозапчастин до Рено Кенго моделей минулих років.

 

Share the Post

About the Author

Comments

No comment yet.

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Написати нам

 

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

×
Купити

 

×
Записатися на сто

 ×
Купити

 
×