Renault Kangoo 2013-2016 огляд мінівену

kangoo_-_front_right_corner

Renault Kangoo 2013-2016 огляд мінівену

Renault Kangoo 2013 є ефективним міським мінівеном, і поставляється в стандартній та подовженій колісній базі, а також в якості п’ятимістного пасажирського фургона. Серед переваг цього мінівену варто відзначити низьку витрату палива.

Renault Kangoo є одним з найбільш продаваних фургонів в Європі, такий бум продажів зафіксований з моменту появи моделі першого покоління в 1997 році, модель другого покоління була введена в 2008 році, а потім поновлена в 2016 році, щоб відповідати стандартам Євро-6 двигунів.

Покупці, які вибирають шасі Maxi мають можливість бути власниками пасажирського фургону, що складається з двох рядів сидінь форсуючи універсальність. Крім того, стандартні і Maxi моделі можуть поставлятись з перегородкою та без між водієм та пасажирами.

Рено Кангу часто ставлять в ряд з Mercedes Citan, хоча дві фургони мають унікальний зовнішній вигляд але працюють по різному.  Mercedes коштує дорожче, але кращим по якості. Однак електронний контроль стійкості з Hill Start Assist і ручка Xtend є тепер стандартними на всіх моделях Kangoo. Тому в деякому розумінні таке порівняння може мати сенс.

Запчастини Renault Kangoo. Запчасти Рено Кангу.

Share the Post

About the Author

Comments

No comment yet.

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Написати нам

 

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

×
Купити

 

×
Записатися на сто

 ×
Купити

 
×