Поради з безпеки мінівену: як зберегти свій фургон і його вміст

boxer_l2h2-13

Поради з безпеки мінівену: як зберегти свій фургон і його вміст

Наші топ поради експертів про те, як поліпшити безпеку Вашого фургона і залишатися на крок попереду злочинців.

В мінівенах завжди дуже багато цінного в фургоні. Мало того, часто там є прайс-лист, з цінами та витратами, які ви заплатили, купуючі ті чи інші товари для клієнтів, тобто часто те що є в фургоні – це частина вашого прибутку, ваш бізнес.  В результаті всього цього, безпека мінівену повинна бути головним пріоритетом для всіх, хто використовує комерційний транспортний засіб в рамках свого бізнесу.

Те, що ви робите, це захист ваших інвестицій, тому що якщо щось буде пошкоджене в вашому фургоні або його вміст буде вкрадено, то не тільки вам потрібно буде розібратися в страховій претензії, ви також захочете повернутись до роботи якомога швидше. Стара приказка, що профілактика краще, ніж лікування застосовується тут, тому що якщо ви потурбуєтесь про безпеку мінівену завчасно, то ви маєте менші шанси опинитись в небезпеці.  Тому ми радимо перейти на правильні заходи безпеки, і ви могли б навіть зменшити ваші витрати на страхування, теж.

Нижче ми наводимо кілька кращих порад, які допоможуть вам зберегти ваш фургон безпечний, від виробника-виробнику безпеки для розумних заходів самостійно, які ви можете зробити, щоб зробити ваш фургон менш привабливими для злодіїв.

Топ-10 порад для поліпшення безпеки вашого фургона

1. Розставте пріоритети безпеки при виборі фургону

Якщо ви вибираєте новий фургон для вашого бізнесу, є багато варіантів, щоб розглянути, а не бути засліпленим глянцевими брошурами, і легко знехтувати безпекою в списку переліків. Більшість сучасних фургонів пропонують хороший набір функцій безпеки, але варто звернути увагу і перевірити фургон, який ви шукаєте на стандарт якості. Якщо вам потрібно додати додаткові опції, розгляньте можливість комплектації сигналізацією, іммобілайзером і системою блокування всіх дверей.

Навіть базова конфігурація вашого нового фургона може вплинути на його безпеку. Подумайте про те, чи хочете ви засклені задні двері – вони корисні для видимості, але вони можуть становити загрозу безпеці, так як через них видно, що зберігається в транспортному засобі. Деякі фургони поставляються з одними задніми дверима в стандартній комплектації, так що запитайте себе, чи дійсно вам потрібно завантажувати і вивантажувати з обох сторін вашого фургона. Опція з перегородками або сітчастими гратами між кабіною і зоною навантаження є ще одним способом захисту вашого вантажу фургона.

2.  Облаштуйте фургон для ваших потреб

Є кілька речей, які ви можете додати в фургон, щоб підвищити свою безпеку за межі базової специфікації. Багато фірм мають пропозиції доповнень комплектації для безпеки комерційних транспортних засобів, які задовольнять різні потреби.  Різні додаткові замки-кріплення для інструментів та цінного обладнання, модернізовані тупіки або slamlocks для дверей є одними з найбільш популярних варіантів післяпродажного обслуговування.

3. Інвестуйте в новітні технології безпеки

Якщо ви дивитеся на новий фургон, більшість постачаються обладнані сигналізацією і іммобілайзером як стандарт. Ці системи повинні бути Thatcham Категорія 2 затверджений – це означає, що він повинен мати іммобілайзера включений в якості частини системи охоронної сигналізації – але ви завжди повинні перевірити, чи це дійсно так. З цього базового рівня захисту, є можливість оновлення до більш просунутих електронних систем сигналізації або навіть пристроїв стеження за автотранспортними засобами.

Електронні трекер GPS може значно підвищити шанси на відновлення вашого автомобіля в разі його викрадення та мають потенціал, щоб знизити страхові внески при установці на свій фургон. Найсучасніші системи стеження використовують кілька систем, щоб знайти зниклий транспортний засіб, і ці фірми можуть попередити поліцію про вкрадені транспортні засоби, теж.

4. Дешеве оновлення безпеки на вашому фургоні

Є надміцні замки на кермо і гальма, ви можете застосувати пластикові вікна (це може допомогти безпеці коли розбите вікно буде залишатися на місці, а не зламається), замки на кришки заливних горловин паливного бака і стопорне колесо гайки все це відносно дешеві способи для стримування опортуністичних злодіїв. Здавалося б, як дешевий варіант, але при додаванні наклейки, що попереджають, що інструменти не залишені в автомобілі на ніч варто розглянути.

5. Не забувайте кішку

Дуже важливо, щоб захистити вміст вашого фургона, але постарайтеся не забувати, що є й інші частини вашого фургона, які є цінними для злодіїв. Каталізатори є привабливими для злодіїв через дорогоцінні метали, що містяться в них, і цей вид крадіжки знаходиться на підйомі.

Фургони і високі пікапи особливо уразливі для атак, тому що їх доданий кліренс означає, що каталітичний нейтралізатор легше дістатися. На щастя, є фірми, які пропонують протиугінні пристрої для каталізаторів, і  також варто мати один, встановлений на вашому фургоні.

6. Використовуйте ван замки

Всі ці заходи безпеки не принесуть ніякої користі, якщо ви насправді їх не використовуваєте. Це може здатися очевидним, але не забудьте заблокувати фургон, коли ви залишаєте його, навіть  на декілька хвилин якщо ви просто ходити з гаража складу в магазин, щоб заплатити за паливо – опортуністичних злодіїв не потрібно було просити двічі, якщо вони хочуть отримати щось в розблокованому фургон. Ви повинні перевірити, чи всі вікна закриті і двері замкнені кожен раз, коли ви залишите свій фургон, і якщо ви залишаєте його протягом більш тривалого періоду, то використовуйте всі додаткові заходи безпеки в які ви вклали гроші.

7. Не залишайте цінні речі всередині фургона

Очевидний спосіб запобігти втраті цінних речей –  не залишити їх там в першу чергу. Якщо ви можете взяти всі ваші інструменти з фургона, коли ви залишаєте його, то це найкращий варіант. І не забувайте інші пристрої, такі як портативні супутникової навігації, смартфон або планшетний комп’ютер, який ви могли б тримати в кабіні. Це може бути привабливим, щоб тримати їх у бардачку, але це не обов’язково так безпечно, як і слід було очікувати.

8. Подумайте про те, де ви припаркували мінівен

Найкраще місце, щоб залишити свій фургон це жваве, добре освітлене місці, де важко просто серед білого дня залізти в фургон непомітно. Райони, що охоплюються системою відеоспостереження також підходять, можливо ваш мінівен і не потрапить в камеру, але вони можуть стежити за приїздом і від’їздом людей в цьому районі. Якщо ви залишити свій фургон у себе вдома або на роботі, ви можете підвищити рівень безпеки, додавши виявлення руху вогні безпеки, закриваються ворота або наростаючий тумб, в той час як останні камери відеоспостереження можуть бути підключені до локальної мережі Wi-Fi для потокової передачі зображення безпосередньо на комп’ютер – вони можуть навіть бути встановлений, щоб активувати при виявленні руху.

9. Записуйте, що в вашому фургоні

Це корисно, час від часу інвентаризувати речі, які ви насправді возите в фургоні. І якщо у вас є дорогі речі в вашому фургоні, то було б доцільно зберегти квитанції в разі, якщо вам потрібно зробити страхове відшкодування і необхідність довести що цей пункт був включений. Крім того, варто зробити маркування цінного обладнання з використанням системи водяного знака в стилі, який реєструє цінні речі в центральній базі даних.

10. Навчіть ваших робітників теж притримуватись вище перелічених порад.

Якщо ви менеджер, то безпека вашого мінівена найслабша ланка, тому переконайтеся, що весь персонал дотримується тих же процедур, коли мова йде про мінівен.

Якщо вам потрібні запчастини для мінівену – завітайте в наш каталог оригінальних бу запчастин Бусмоторс, також ми маємо власну разборку Renault Kangoo.

Share the Post

About the Author

Comments

No comment yet.

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Написати нам

 

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

×
Купити

 

×
Записатися на сто

 ×
Купити

 
×