Підготовка мінівена до зими: корисні поради!

icy-windscreen_0_0

Підготовка мінівена до зими: корисні поради!

Холодна погода це одна з найскладніших умов для водіння. Коли настає зима, важливо знати, що ваш автомобіль здатний бути керованим в негоду, тому ми підготували життєво важливий контрольний список для підготовки мінівену до зими.

Поломки автомобілів зростають  більш ніж в два рази протягом зимових місяців, тому що сніг, лід, вітер і дощ приводять до складних умов водіння. Тим не менше, кілька простих зимових перевірок можуть  гарантувати,  що ви та ваш мінівен готові до зими.

Контрольний список зимових речей для мінівену:

1.Перевірте акумулятор автомобіля
Холодна і волога погода швидко знищує акумулятор. Тому перед початком зимового сезону водіння потрібно пересвідчитись,  що ваш акумулятор працює стабільно і він повністю заряджений.

Ви можете перевірити акумулятор самостійно, якщо у вас є відповідне обладнання або на СТО.

2. Перевірте антифріз

Антифріз запобігає замерзанню води в системі охолодження двигуна.

3. Перевірте наявність рідини для омивання лобового скла.

4. Перевірте вправність роботи зовнішього освітлення автомобіля. Сіль і бруд може швидко знизити ефектівність роботи фар, знижуючи видимість в нічний час, а також у періоди снігопадів, туману і дощу.

5. Встановіть зимові шини, або хоча б перевірте глибину протекторів наявних шин. Мінімальна допустима межа глибини 1, 6 мм, чим більше тим краще, поліпшиться глибина керування та гальмування мінівена. Також на регулярній основі перевіряйте тиск в колесах.

Наявність аварійного комплекту з вами в усі часи протягом зими може здатися трохи екстремальним – але якщо ви коли-небудь опинитеся в скрутному становищі, ви будете раді.

Ми рекомендуємо завжди мати з собою в зимовий період:

• Мобільний телефон і зарядний пристрій
• Попереджуючий про небезпеку трикутник
• Жилет з світловідбиваючим ефектом ( полосками)
• Аптечка першої допомоги
• Засоби проти намерзання льоду на склі та скребок
• Лопату
• Буксирувальний трос
• Гумові чоботи
• Потужний ліхтар
• Теплий одяг
• Продукти харчування та напої довготривалого зберігання.

І пристойний набір гумових автомобільних килимків якій не тільки захистить килими вашого автомобіля від мокрих або брудних ніг, але може бути використаний також як підкладка під ведучі колеса, що заставить машину рухатись,  якщо ви застрягнете на ожеледиці в снігу.

Наш інтернет-магазин бу запчастин завжди радий допомогти вам поставити ваш мінівен “на колеса”, у нас широкий асортимент оригінальних бу запчастин з власної авторозборки европейських авто, що не мають пробігу по Україні. Звертайтесь, дзвоніть, замовляйте запчастини. Ціни помірні, якість гарантуємо, є можливість встановлення на нашому СТО, усі запчастини проходять діагностування, щоб забезпечити їхню безперебійну роботу на вашому авто.

 

 

Share the Post

About the Author

Comments

No comment yet.

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Написати нам

 

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

×
Купити

 

×
Записатися на сто

 ×
Купити

 
×