Peugeot

Peugeot запчастини. Купить запчасти Пежо в Бусмоторс.

Інтернет-магазин  BUSMOTORS реалізує продаж запчастин для іномарок (Peugeot і Citroen) зі складів, розташованих в Україні. Швидка доставка, висока якість і прийнятна ціна на всі запчастини Пежо і Сітроен дозволила тисячам клієнтам знайти постійного, надійного постачальника. Поспішайте і ви стати одним з щасливих клієнтів інтернет магазину бу автозапчастин!

АСОРТИМЕНТ
В каталог запчасти Пежо і Сітроен входять:

Механічні пристрої – ходові, гальмівні і паливні системи, а також комплектуючі двигуни та ін.
Деталі кузова: капоти, двері і бампера, фари та ін.
Елементи електрики – механізми сидінь і приладові панелі, задні ліхтарі, акумулятори та ін.
Автоаксесуари зі шкіри – сонцезахисні козирки, килимки та рівного підголовники, пр.
Робочі рідини і масла.
Матеріали витратного типу – ролики і ремені, колодки гальмові й ін.

Peugeot 206

Peugeot 306

Peugeot 307

Peugeot 406

Peugeot 407

Peugeot 605

Peugeot 607

Peugeot Bipper

Peugeot Boxer

Peugeot Expert

Peugeot Partner

Історія марки Peugeot

Двоюрідні брати Жан-П’єр і Жан-Фредерік Пежо, як свідчать історичні свідчення, походять із сім’ї борошномелів, які жили недалеко від Монбельяра у французькому департаменті Дуб. У 1810 році ці молоді люди придумали перетворити свій млин на фабрику по обробці металу і почали поставляти пружини місцевим часовщикам. Між 1824 і 1882 роками поступово створюються нові заводи Пежо, продукція диверсифікується: пружини, інструменти, механізми для виготовлення корсетів, кавомолки (1840) і швейні машинки (1867).
У 1882 році з’являються перші велосипеди, в яких використовуються колеса різного розміру (1,86 м переднє, 0,40 м заднє). Виробництво велосипедів “Пежо” швидко набирає темп.
У 1889 році на Всесвітній виставці в Парижі головний атракціон – це триколісний автомобіль “Серполетт-Пежо” ( “Serpollet-Peugeot”). Але вже на початку наступного року “Пежо” освоює двигун внутрішнього згоряння і починає виробляти чотириколісний автомобіль з мотором Даймлера.
Автомобіль входить в ужиток, але головним видом механічного транспорту поки залишається велосипед. “Пежо” – найбільший виробник цього двоколісного апарату – включається в спортивні змагання: в 1891 році один з перших чотириколісних велосипедів “Пежо” моделі “Тип-3” бере участь в першій велосипедній гонці від Парижа до Бреста і проходить 2100 кілометрів за 139 годин!
У 1892 році “Пежо” виробляє 29 чотириколісних велосипедів марки “Тип-3”. Для бея Тунісу створюється унікальна модель, названа “Тип-4”, прикрашена традиційним туніським орнаментом.
У 1894 році журналіст з французького “Petit Journal” організовує “змагання возів без коней, які приводяться в рух механічною силою”. Загальна кількість учасників – 21, “Пежо” виставляє на змагання шість автомашин. В результаті перше місце розділили “Пежо” і “Панхард-Льовассор”.
У наступному році “Пежо” знову відрізняється, вигравши гонку Париж-Бордо-Париж, першу в історії автомобільну гонку на час. Однак історія увічнить той факт, що на машині “Пежо”, яку прозвали “L’Eclair” (буквально – “блискавка” з-за схильності машини до зигзагів) вперше використовуються пневматичні автомобільні шини поставлені братами Мішлен.
У 1896 році Арман Пежо створює в Уденкуре “Суспільство автомобілів Пежо” ( “Societe des Automobiles Peugeot”). У тому ж році з гаража пропадає машина барона Жюльєна, ця подія стала першим в історії викраденням автомобіля – автомобіля марки “Пежо”!
На рубежі століть “Пежо” стає крупним автомобілебудівником: в 1899 році в каталог “Пежо” входить 15 моделей, від 2-місних до 12-місцевих машин. У 1900 році вироблено 500 автомобілів і 20 тисяч велосипедів.
У 1905 році на ринку з’являється “Bebe” – перша легка, компактна, одноциліндрова машина за розумною ціною. Автомобіль вже не призначений лише для привілейованих класів, він стає предметом споживання для середнього класу, а незабаром йому судилося стати по-справжньому народним транспортним засобом.
У 1905 році на ринку з’являється модель “Lion Peugeot”, і чудові автогонщики Гус і Буало досягають професійних вершин: займають третє і четверте місця на Гран-прі Автомобільного клубу Франції і перемагають на гонках Тарго Флоріо в 1908 році. “Пежо” енергійніше включається в автомобільний спорт, який надає відмінні можливості для демонстрації технічних досягнень компанії.
У 1913 році “Пежо” представляє нову модель “Bebe”, яка проводить революцію в змаганнях. Елегантні і раціональні контури цієї моделі створені великим Етторе Бугатті, чиї гоночні машини і престижні автомобілі скоро стануть світовим стандартом.
У тому ж році побачила світ сучасна гоночна машина, створена спеціально для змагань: автомобіль “Пежо”, забезпечений 7,6-літровим двигуном, управляє Буало. Він виграє Гран-прі Автомобільного клубу в Дьєпі.
У 1913 році “Пежо” виробляє половину французьких машин. В цей час Франція є найбільшим в світі виробником автотранспортних засобів, отже, “Пежо” – світовий лідер в автомобілебудуванні. Протягом цього року компанія встановлює рекорд швидкості, коли Гус виграє Гран-прі в Індіанаполісі, розвинувши феноменальну швидкість 187 км / год.
З початком Першої світової війни “Пежо” перетворюється, щоб внести свій внесок у військові дії нації. Одні заводи виробляють автоматичне озброєння для бойових машин, інші переоснащуються під виробництво авіаційних двигунів, вантажівок або бомб. Військові потреби вимагають підвищення продуктивності. “Пежо” вирішує, що настав час перейняти американські методи конвеєрного складання і відправляє групу інженерів до Детройта, вивчати виробничі методи, створені Тейлором. Після їх повернення продуктивні можливості на одному із заводів зростають з 3500 одиниць в 1914 році до 5000 одиниць в 1917.
1919: Успіх довоєнної моделі “Bebe компанії” Пежо “вказує на наявність потенційного масового ринку для легких і недорогих автомобілів.” Пежо “застосовує цю ідею ще раз і запускає у виробництво” Квадрілет “, двомісну, з трехсупенчатой ??коробкою передач машину з потужністю двигуна потужністю чотири кінських сили, що розвиває швидкість 60 км / год. протягом декількох років ця надзвичайно популярна машина залишається найекономічнішим двомісним автомобілем в світі.
Постійно досліджуючи нові можливості, “Пежо” в 1920 році починає виробництво моделі “Тип 156”, оснащеною безклапанним двигуном. Машина швидко встановлює численні рекорди швидкості.
У Франції автор “Bebe”, геніальний дизайнер Етторе Бугатті, створює супер-автомобіль – “Ройял”. Буде виготовлено всього три машини цієї моделі.
Тисячу дев’ятсот двадцять три: Поява 24-годинної гонки в Ле Мані, яка швидко стає найважливішим в світі змаганням на витривалість. У наступні роки “Пежо” не раз увінчає себе славою в цих змаганнях; найвище досягнення – потрійна перемога 905-ї моделі в 1993 році.
На Паризькому автосалоні в 1929 році “Пежо” представляє 201-ю модель, поклавши початок традиції привласнювати своїм моделям тризначні номери з нулем в середині. Всі числа від 101 до 909 депоновані як торговельні марки.
+1936 Після 402-ї моделі “Пежо” починає виробництво 302-й, яка є новим словом в автомобілебудуванні. Ця машина, представлена ??лише в двох версіях, знаменує собою кінець епохи розкішних автомобілів, зроблених на замовлення. Тепер автомобіль дійсно стає продуктом споживання. І все ж Еміль Дарлма, винахідливий агент з продажу автомобілів, створює легендарну 302-ю “Спеціальну спортивну” модель, яка в 1937 році братиме участь в 24-годинній гонці в Ле Мані.
Перед початком війни “Пежо” запускає у виробництво нову модель економічного класу, 202-ю, зменшену версію 302-й. Під час війни виробництво цієї машини буде зупинено, але після закінчення військових дій поновиться.
У 1941 році інженери “Пежо” створюють VLV, або легке міське транспортний засіб, дивний триколісний електро-мотоцикл. До 1945 року їх буде випущено всього 377 одиниць.
Після капітуляції французької армії заводи “Пежо” частково були переведені на виробництво обладнання для військових потреб Німеччини. Рух Опору організовує зухвалі акцію саботажу, в ніч на 16 липня 1943 року завод Sochaux бомбардується.
Після звільнення виробництво мало-помалу відновлюється. Перші конструкторські розробки проводяться в 1946 році, 203-а модель запускається у виробництво в 1949. Машина з середнім за обсягом двигуном, при відсутності реальної конкуренції швидко стає стандартом надійного сімейного автомобіля.
У 1952 році “Пежо” випускає свою мільйонну машину. Хоча 203-а модель як і раніше головний продукт компанії, інженери посилено працюють, готуючи в обстановці секретності нову машину майбутнього.
На Паризькому автосалоні в 1955 році “Пежо” публічно демонструє нову машину – 403-у модель. Своїм надзвичайно сучасним силуетом цей автомобіль зобов’язаний італійському конструктору Пініфаріна, який відмовився від традиційного для “Пежо” закругленого кузова і крил заради спокійнішого аеродинамічного рішення. Так почалося довгострокове співробітництво, яке триває й донині.

 

Написати нам

 

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

×
Купити

 

×
Записатися на сто

 ×
Купити

 
×