Peugeot Expert

Запчасти Peugeot Expert. Бу запчастини Пежо Експерт.

В нашому інтернет магазині ви можете придбати Запчасти Peugeot Expert, Бу запчастини Пежо Експерт. Для переходу в каталог запчастин натисніть на цей лінк: Запчастини до Пежо Експерт.

В наявності : Блок управління двигуном Peugeot Expert 1.9dДвигун Peugeot Expert 2.0 2007 , Стартер Пежо Експерт та інші запчастини.

Історія автомобіля Peugeot Expert

Французький Peugeot вже більше 100 років виробляє легкові і комерційні автомобілі. При чому останнім, завжди займало важливу роль. За весь час, з заснування компанії, було зібрано понад 5 млн. Транспортних засобів в допомогу малому та середньому бізнесу.

Перший фургон Peugeot Expert з’явився восени 1995 року, і став піонером на ринку компактних комерційних автомобілей, з об’ємом вантажного відсіку від 4 до 7 куб. метрів. За 11 років було продано більше 300 00 таких автомобілей.

Нове покоління Peugeot Expert дозволяє перевозити до 1 200 кг корисного вантажу. Цікаве рішення було виконано при розробці задньої підвіски – вона стала пневматичної, це дозволяє зменшити висоту фургона до 1,894 м, щоб він вільно заїжджав на підземні автостоянкі.

В якості силових агрегатів використовуються три дизельних мотора: 1,6 л HDi (90 к.с.), 2,0 л HDi (120 к.с.) і 2,0 л HDi (136 к.с.), і один бензиновий – 2,0 л 16v (140 л.с.). Разом з ними встановлюється «ручна» КПП ML6C, власного виробництва.

Офіційна презентація моделі відбулася 7 листопада на заводі Севели Норд у Франції в присутності пана Жана-Мартена Фольца, глави Групи PSA і Серджіо Маркьонні, президента Групи FIAT.

Новий Peugeot Expert орієнтований на дві основні групи споживачів: підприємців, чия діяльність безпосередньо пов’язана з перевезеннями різних вантажів і груп людей, і приватних осіб, кому необхідний великий місткий автомобіль за доступною ціною.

Нове покоління моделей Peugeot Expert, початок продажів якої в Європі відбудеться 18 січня 2007, – результат останніх розробок компанії в області виробництва як вантажних автомобілей і компактних фургонів марки Peugeot Expert, так пасажирських фургонів Peugeot Expert Tepee.

Нова модель Peugeot Expert – черговий етап у розвитку комерційних моделей марки. Особливу увагу дизайнерів і виробників звернуто якістю обробки салону автомобілей і підвищенню рівня їх багатофункціональності. При цьому нові моделі відрізняються більшою стійкістю на дорозі, вражаючим рівнем комфорту, а також якісним оформленням салону, порівнянним з легковими.

Новий модельний ряд фургонів Peugeot Expert представлений в 9 силуетах, які передбачають 400 різних модифікацій, кожна з них дозволяє підібрати модель (по довжині і висоті) відповідно до родом діяльності майбутнього власника. Крім цього, нові моделі відрізняються більшою, в порівнянні з попередніми версіями, фургонів вантажопідйомністю і місткістю – при меншій собівартості.

Найдовша і висока версія фургона має вантажопідйомність до 1200 кг і дозволяє транспортувати вантаж об’ємом до 7 м3.

Пневматична підвіска на задній осі моделі – нововведення для автомобілей даного класу. Висота фургона складає 1,894 м, що не перешкоджає парковці автомобіля на підземних стоянках. Нова підвіска забезпечує стабільне положення автомобіля незалежно від ступеня його завантаженості. Висота заднього порогу регулюється рухом підвіски, яке наводиться в хід натисканням на спеціальну кнопку.

Безпеки пасажирів і вантажів, що перевозяться було приділено особливу увагу. Peugeot Expert дає можливість блокувати / розблокувати задню вантажну частину автомобіля незалежно від пасажирської кабіни – або за допомогою спеціального пульта або з водійського місця.

Високі динамічні якості і відмінна стійкість на дорозі Peugeot Expert досягаються завдяки новій гамі двигунів моделі. Остання включає три дизельних мотора HDi (1.6l 66 kW, 90 л.с .; 2.0l 88 kW, 120 к.с. і 2.0l HDi 100 kW 136 к.с. з фільтром FAP) і один бензиновий двигун 2 / 0l 16v 103 kW 140 л.с ..

Підвищення рівня комфортності нового фургона так само стало одним з основних напрямків розробки моделі. Архітектура нового Peugeot Expert забезпечує найбільш комфортну посадку водія легкового автомобіля, а не вантажний моделі. Салон фургона просторий, добре освітлений. Завдяки великій площі скління і подовженому вітровому склі створюється відчуття простору і свободи.

Оформлення місця водія Peugeot Expert, розроблене фахівцями дизайнерського ательє Pininfarina, представляється функціональним і одночасно надійним і пропонується в трьох варіантах обробки.

Нова гамма Peugeot Expert Tepee орієнтована як на підприємців, які професійно займаються перевезеннями людей, так і на сім’ї, які віддають перевагу відпочивати, подорожуючи всім разом на особистому автомобіле. Нова модель оптимально підійде для перевезення великогабаритного устаткування для різних видів активного відпочинку. Новий Expert Tepee гармонійно поєднує такі якості, як активне і динамічний поведінка на дорозі, високий рівень активної і пасивної безпеки і комфорту учасників руху.

Екстер’єр Expert Tepee виділяється естетичної обробкою деяких кузовних елементів.

Усередині автомобіля сидіння можуть бути встановлені в два ряди. При цьому пасажири потрапляють в салон через бічну двері зрушення, обладнану системою “easy entry”. Всього модель дозволяє транспортувати від 2 до 9 осіб одночасно. Індивідуальні та двомісні сидіння можуть бути складені, перекинуті або зняті в залежності від персональних потреб власника.

Пасажири Peugeot Expert Tepee захищені бічними подушками безпеки, поміщеними в дверні стійки. В цілому, автомобіль обладнаний 6 подушками безпеки (фронтальними, колінними і бічними).

Особлива увага конструкторів нової моделі було приділено обсягом багажника Expert Tepee. У довгій версії моделі він може досягати 1239 м3 (по нормі VDA) при трьох рядах сидінь.

Вражаюча площа скління (5,84 м2) і розташування сидінь у формі амфітеатру забезпечують всім учасникам руху чудову видимість дороги і хорошу освітленість салону.

Крім цього, виробиться найвищий рівень акустичного та термічного комфорту.

У момент запуску новий Peugeot Expert Tepee буде пропонуватися в трьох варіантах обробки: Confort, Loisirs і Premium. Кожен варіант відрізняється оригінальним кольором приладової панелі, оббивки сидінь, оздоблення задньої частини автомобіля і дверних ручок.

Новий модельний ряд фургонів Peugeot Expert представлений в 9 силуетах, які передбачають 400 різних модифікацій, кожна з них дозволяє підібрати модель (по довжині і висоті) відповідно до родом діяльності майбутнього власника. Крім цього, нові моделі відрізняються більшою, в порівнянні з попередніми версіями, фургонів вантажопідйомністю і місткістю – при меншій собівартості. Найдовша і висока версія фургона має вантажопідйомність до 1200 кг і дозволяє транспортувати вантаж об’ємом до 7 м3.

Пневматична підвіска на задній осі моделі – нововведення для автомобілей даного класу. Висота фургона складає 1,894 м, що не перешкоджає парковці на підземних стоянках. Нова підвіска забезпечує стабільне положення автомобіля незалежно від ступеня його завантаженості. Висота заднього порогу регулюється рухом підвіски, яке наводиться в хід натисканням на спеціальну кнопку.

Безпеки пасажирів і вантажів, що перевозяться було приділено особливу увагу. Peugeot Expert дає можливість блокувати / розблокувати задню вантажну частину автомобіля незалежно від пасажирської кабіни – або за допомогою спеціального пульта або з водійського місця.

Високі динамічні якості і відмінна стійкість на дорозі Peugeot Expert досягаються завдяки новій гамі двигунів моделі. Остання включає три дизельних мотора HDi (1.6l 66 kW, 90 л.с .; 2.0l 88 kW, 120 к.с. і 2.0l HDi 100 kW 136 к.с. з фільтром FAP) і один бензиновий двигун 2 / 0l 16v 103 kW 140 л.с ..

Підвищення рівня комфортності нового фургона так само стало одним з основних напрямків розробки моделі. Архітектура нового Peugeot Expert забезпечує найбільш комфортну посадку водія легкового автомобіля, а не вантажний моделі. Салон фургона просторий, добре освітлений. Завдяки великій площі скління і подовженому вітровому склі створюється відчуття простору і свободи. Оформлення місця водія Peugeot Expert, розроблене фахівцями дизайнерського ательє Pininfarina, представляється функціональним і одночасно надійним і пропонується в трьох варіантах обробки.

Історія Peugeot Expert (Пежо Експерт):

Вантажні та вантажопасажирські автомобілі Peugeot Expert серійно випускаються з 1995 року на новому спільному заводі SEVEL на півдні Франції разом з ідентичними моделями Citroen Jumpy і FIAT Scudo. Основою для серії Expert послужив мінівен Peugeot 806. У 2004 році автомобіль був модернізований. Від своїх двійників він відрізняється оформленням передньої облицювання. При збереженні світлових приладів овальної форми середня частина решітки радіатора моделі Expert виконана в дусі більших фургонів Boxer, в продовження розвитку єдиного фірмового стилю. Незважаючи на ряд зовнішніх відмінностей і більш повний набір додаткового обладнання, загальна конструкція фургона не зазнала істотних змін. Автомобіль пропонувався в 15 базових виконаннях з одним розміром колісної бази (2824 мм) і одним варіантом висоти розташування даху (1290 мм). Суцільнометалевий кузов місткістю 4 м? має одну бічну і дві задні двері. Вантажопасажирські варіанти Break з тонованими стеклами забезпечені додатковими знімними сидіннями на 5-9 осіб з підстельового речовими полками на кожен ряд сидінь. Вони випускаються в основному на длиннобазном шасі (3224 мм) вантажопідйомністю 795 кг, що дозволяє збільшити об’єм кузова до п’яти кубометрів.

Гамма раніше застосовувалися двигунів дещо скоротилася, зате поповнилася найбільш економічним і екологічно чистим 4-циліндровим 2-літровим дизелем 2.0HDi з безпосереднім уприскуванням палива. Для фургонів призначений його 94-сильний варіант, на вантажопасажирських виконаннях встановлюється варіант потужністю 109 к.с. Такий автомобіль здатний розвивати максимальну швидкість 165 км / год і в місті споживати в середньому 7,9 л палива на 100 км. Самим же потужним залишається автомобіль з бензиновим 2-літровим 16-клапанним двигуном в 136 к.с. Він досягає швидкості 175 км / год, однак витрата палива в міському циклі знаходиться в межах 12,0 л на 100 км.

Специфікою серії Expert є висока практичність, яка виражається в установці задніх дверей з різною шириною стулок і різним кутом їх відкривання, захисної решітки за місцем водія, подвійного пасажирського сидіння з відкидними спинками, спеціальних кріплень і багажника на даху, сходами в задній частині кузова, додаткових внутрішніх безпечних дверей в вантажному відсіку і буксирного гака, а також наявність в програмі шасі з кабіною для монтажу різних кузовів.

У 2007 році в Європі з’явилося чергове покоління Expert, що включає дві нові модифікації: компакт-вени Peugeot Expert і Peugeot Expert Tepee, що комбінують риси комерційного і пасажирського автомобіля. Третє покоління моделі було створено завдяки співпраці PSA Peugeot Citroen і Fiat. Офіційна презентація відбулася 7 листопада на заводі Севели Норд у Франції в присутності пана Жана-Мартена Фольца, глави Групи PSA і Серджіо Маркьонні, президента Групи FIAT. Новий Peugeot Expert орієнтований на дві основні групи споживачів: підприємців, чия діяльність безпосередньо пов’язана з перевезеннями різних вантажів і груп людей, і приватних осіб, кому необхідний великий місткий автомобіль за доступною ціною.

Компакт-вен Expert пропонує більшу кількість версій, ніж раніше: два варіанти довжини колісної бази і два варіанти висоти даху. Новий модельний ряд фургонів Peugeot Expert представлений в 9 силуетах, які передбачають 400 різних модифікацій, кожна з них дозволяє підібрати модель (по довжині і висоті) відповідно до родом діяльності майбутнього власника. Крім цього, нові моделі відрізняються більшою, в порівнянні з попередніми версіями, фургонів вантажопідйомністю і місткістю. Найдовша і висока версія фургона має вантажопідйомність до 1200 кг і дозволяє транспортувати вантаж об’ємом до 7м?. Висота фургона складає 1,894 м, що не перешкоджає парковці автомобіля на підземних стоянках.

Підвищення рівня комфортності так само стало одним з основних напрямків розробки моделі. Архітектура нового Peugeot Expert забезпечує найбільш комфортну посадку водія. Салон фургона просторий, добре освітлений. Завдяки великій площі скління і подовженому вітровому склі створюється відчуття простору і свободи. Про комфорт подбала відома дизайнерська компанія Pininfarina, що спроектувала інтер’єр. Безпеки пасажирів і вантажів, що перевозяться було приділено особливу увагу: подушки безпеки, ABS, система ROM, що запобігає перекидання, парктроник, круїз-контроль, навігаційна система GPS. Expert навіть дає можливість блокувати / розблокувати задню вантажну частину автомобіля незалежно від пасажирської кабіни – або за допомогою спеціального пульта або з водійського місця.

Лінійка двигунів включає в себе дизельні HDi: 1,6-літровий потужністю 90 к.с., 2-літровий потужністю 120 к.с., 2-літровий потужністю 136 к.с., а також бензинову версію з 140-сильним мотором об’ємом 2 літри. Всі двигуни відповідають стандарту Євро-4. Всі версії агрегатуються шестиступінчастою механічною трансмісією. Справжня інновація – задня пневматична підвіска, що дозволяє знижувати висоту автомобіля.

Новий Expert Tepee гармонійно поєднує такі якості, як активне і динамічний поведінка на дорозі, високий рівень активної і пасивної безпеки і комфорту учасників руху. Екстер’єр версії Tepee виділяється естетичної обробкою деяких кузовних елементів. Всередині автомобіля сидіння можуть бути встановлені в два ряди. При цьому пасажири потрапляють в салон через бічну двері зрушення, обладнану системою «easy entry». Залежно від обраної конфігурації салон може вмістити від 2 до 9 чоловік. Індивідуальні та двомісні сидіння можуть бути складені, перекинуті або зняті в залежності від персональних потреб власника. Але незважаючи велика кількість посадочних місць, багажний відсік продовжує радувати своїм корисним об’ємом – від 327 до 1239 літрів в залежності від трансформації салону і модифікації. Вражаюча площа скління (5,84 м2) і розташування сидінь у формі амфітеатру забезпечують всім учасникам руху чудову видимість дороги і хорошу освітленість салону. Peugeot Expert Tepee пропонується в трьох варіантах обробки: Confort, Loisirs і Premium. Кожен варіант відрізняється оригінальним кольором приладової панелі, оббивки сидінь, оздоблення задньої частини автомобіля і дверних ручок. На сторожі безпеки пасажирів шість подушок безпеки (фронтальні, колінні і бічні).

Expert – черговий етап у розвитку комерційних моделей марки Peugeot.

Запчасти Peugeot Expert. Бу запчастини Пежо Експерт.

Написати нам

 

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

×
Купити

 

×
Записатися на сто

 ×
Купити

 
×