Opel Movano

На виставці комерційної техніки в Амстердамі, компанія Opel офіційно представила оновлений мікроAWтобус Movano. Від попередника нова версія відрізняється новою радіаторною решіткою, більш широким бампером і опуклими фарами. Інтер’єр порадував новими матеріалами і добре проробленим дизайном.

Чи не поскупилися конструктори і на технічні інновації. Модельний ряд двигунів поповнився двома новими моторами об’ємом 2,5 і 3,0 л потужністю 100 і 136 к.с. відповідно. Інтервал між сервісним обслуговуванням тепер становить 40000 км або 2 роки (для мотора 1,9 CDTI – 30000 км або 2 роки). Новий Movano отримав 6-ступінчасту механічну КПП, головна перевага якої – зменшення витрат палива. Гальма оснащені системою ABS нового покоління, електронним розподільником гальмівних зусиль і системою “brake assistant”.

Робота водія стала легшою і зручною – цього в значній мірі сприяють винесений на приладову панель важіль КПП і новий підсилювач рульового управлнія. До стандартних опцій додалися протиугінна система, система Parkpilot, круїз-контроль і бортовий комп’ютер. Шасі Movano має 3 версії по довжині, а фургон – 3 модифікації по висоті. Всього планується випускати більше 40 модифікацій чотирьох основних версій: фургон, комбі з частковим і повним склінням, шасі зі звичайною і подвійною кабіною, а також вантажівка з бортовою платформою.

Написати нам

 

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

×
Купити

 

×
Записатися на сто

 ×
Купити

 
×