Огляд фургона Renault Trafic (Рено Трафік)

renault-trafic-nose_0

Огляд фургона Renault Trafic (Рено Трафік)

Огляд фургона Renault Trafic (Рено Трафік), модель 2014 року.

Рено – один з фаворитів на ринку легких комерційних автомобілів в Європі. Провівши кілька років на вершині, в 2013 році Рено займала  14,6% частку ринку. Враховуючи те, що легкові автомобілі Рено не відстають в розвитку, можна багато говорити про останній Renault Trafic (Рено Трафік).

Так як фургон середнього розміру, він має дуже багато суперників в одному з найбільш конкурентних секторів ринку. Не тільки постійних суперників, як Mercedes-Benz Vito (Мерседес-Бенс Віто) та Volkswagen Transporter (Фольксваген Траспортер), але й Ford Transit (Форд Транзіт) увійшов до цього списку кілька років тому. Є також новенька пара французьких суперників Peugeot Expert (Пежо Експерт) та Citroen Dispatch (Сітроен Діспатч), в той час як Toyota Proace (Тойота Проес) пропонує такий же бампер, як і фургони інших марок.

Рено демонструє широкий вибір модифікацій для залучення потенційних покупців Трафіку. Обсяги навантаження коливаються від 5.2 м3 до 8.6 м3 та інше навантаження досягає вищого рівня в 1,269 кг.

Двигуни Renault Trafic. Запчастини Рено Трафік.

Двигун Renault Trafic 2.5 2006

Є чотири варіанти двигунів, які працюють на дизельному пальному,  всі версії мають 1,6-літровий *DCI із загальною паливною магістраллю блоку Рено. Двигуни з 89 к.с. (DCI 90) і 113 к.с.(DCI 115) підвищують рейтинг лише своїми турбокомпресорами із змінною геометрією, в той час як двигун в 118к.с. (DCI 120) та 138 к.с. (DCI 140) версії мають дві турбіни для зовнішньої привабливості. Комбіновані витрати палива в 47.9 миль/галон на двигунах 118к.с. роблять його одним з найбільш економічних мікроавтобусів в продажі, але є загальне покращення ефективності на 5% по всьому діапазону.

Найкращі панельні фургони середнього розміру

Рівні обробки Трафіка – Business(Бізнес) , Business(Бізнес) + та Sport(Спорт) та всі моделі оснащені радіо DAB(Сучасне транслювання аудіо) з Bluetooth(Блютусом), ESC система контролю стабільності, перегородки повністю виготовленні зі сталі, дистанційним центральний замок та бікові ліві двері, що мають коліщатка. Бізнес + додає кондиціонер, задні датчики паркування, та мобільний офіс Рено(пристрої на приборній панелі плюс середнє пасажирське сидіння, яке складається вниз, щоб відкрити буфер обміну і панель для комп’ютера). Спортивні моделі мають все вище згадане, а також литі диски, сенсорний екран супутникової навігації і круїз-контроль та інше.

Трафік може й не має візуальний вау-фактор свого попередника, але він у всіх інших відносинах значно поліпшений. Успіх старого Трафіка дозволив Рено зосередитися на розвитку ключових областей цією моделі, а не повертаючись до креслярської дошці і шукати новий підхід. Хоча майже четверту частка всіх частин фургона переноситься, а ефективність, якість салону і досвід водіння стали важливими для більшості суперників, в той час як ряд характеристик сприяє легкій експлуатації фургона.

Кількість бензину і експлуатаційні витрати

Цифра є досить вражаючою – Рено Трафік досягає невеликої витрати палива – 47.9 миль/галон за рахунок двигуна моделі *DCI 120 з викидами CO2 155г / км, але жоден з двигунів не суперечить на цей рахунок. *DCI 120 – єдине Рено, що поставляється з Stop(Стопом)& Start(Стартом) в стандартній комплектації, але це можуть включати як опція на двигунах *DCI 90 та DCI 140. Вони досягають ту ж цифру – 43.5 миль/галон без тої функції або 46.3 миль/галон з Стопом та Стартом.

Ефективність Трафіка може бути додатково підвищена за рахунок залучення режиму ЕКО через кнопку на приборній панелі. Зубчасті індикатори перемикання передач на приборній панелі та підказки створені для поліпшення стилю водіння, тому враховуючи різні системні варіації, вони можуть реально зекономити паливо, якщо водій приймає повідомлення до уваги.

Ви отримуєте додатковий рік від Рено з пакетом 4 роки/100 000 миль, яка включає в себе необмежений пробіг протягом перших двох років.

Прагнення використовувати дорогі та модні світлодіодні технології освітлення було відмінені, задля збереження витрат. Фари на обох кінцях фургона встановлені високо, щоб запобігати ушкодженню. На початковому рівні бампер залишається незабарвленим за стандартом.

Вантажний простір і практичності

Оператори вважали, що з вантажним простіром все було добре на старому Трафіку, тому Рено вирішила зберегти квадратні розміри, в основному не змінивши нового мікроавтобусу, щоб перегородки або стелажі можна легко зберігати та перевозити.

Є кілька істотних відмінностей. Найбільш помітним є розширення фургону від 210мм в довжину аж до 4,999мм. Приблизно половина цієї додаткової довжини виходить на місце завантаження, збільшуючи пропускну здатність короткою колісною бази, низькою моделі даху на 200 літрів до 5.2 м3. Це дозволяє найменшому Трафіку везти три європіддони або 11 стандартних листів гіпсокартону.

Крім того, Рено має спеціальне “навантаження через перегородки ‘ на Бізнес+ моделях і вище названих. Це в основному 2 щитки, один на рівні підлоги в перегородках позаду пасажирського сидіння, а другий розташований під пасажирським сидінням. Відкрийте перший і можна буде розмістити дошки або труби до 2.94м в довжині; відкрийте другий і ви вже маєте 3.75м простору. Знову ж таки, це модель короткої колісної бази. Трафік довгої колісної бази з навантаженням через перегородки досягає 4.15м довжини.

Рено також підготував розумну пастку для асиметрично-сплітних задніх дверей. Це дозволило лівим дверцям зачинятись, адже вони тримають задній номерний знак Трафіка, так, що дуже довгі елементи можуть виглядати з правих дверцят, не закриваючи задніми фар та номерного знака.

А також для панельних фургонів з двоколісної базою та два рівнями висоти даху Рено пропонує шестимісний фургон, дев’ятимісний мікроавтобус та інші, які готові до будь-яких перетворень.

Надійність та безпека

У стандартному виконанні, Рено Трафік має міцну специфікацію безпеки. Повністю сталеві перегородки утворюють надійний бар’єр між пасажирами та вантажем, тобто наявні подушка безпеки водія, ABS(Анти-блокуюча система) з EBD(Система розподілу тормозних зусиль), система контролю стійкості ESC та рукоятка Xtend, задля допомоги на слизькій поверхні. Додаткові подушки безпеки можна придбати окремо.

Модель Бізнес + додає “Wide View Mirror”(Дзеркало широкого виду назад), яка являє собою гігантське дзеркало на нижній частині пасажирської сонцезахисної панелі. Це усуває сліпу пляму Трафіка шляхом збільшення продуктивності поля зору водія на вид вниз фургона. Єдина проблема полягає в тому, що пасажир, який сидить на сидінні, буде змушений дивитись на себе в дзеркало всю поїздку… і це добре, якщо у вас є почуття власної гідності, як у Кріштіано Роналдо. Рено сповіщає про всебічні випробувань і довговічність Трафіка з 1,6-літровими двигунами *DCI.

Водіння та продуктивність

1,6-літрові двигуни Рено Трафік може й здаються незначного об’єму, але операторам немає необхідності турбуватися, продуктивність в достатку. Пропонується двигун в 90(89к.с.) *DCI для користування в міських районах з часом 15.9с 0-62миль/годину та максимальною швидкістю в 95миль/годину.

Двигун *DCI 115 (113к.с.) – найкращий в усьому, його час 0-62миль/годину із 12.4с. Цей двигун може витягнути велику шосту передачу в будь-якому місці, крім на автомагістралі.

Насправді, Трафік *DCI 120 (118к.с.) з двома турбінами швидший по часу, ніж *DCI 115 з 12с 0-62миль/годину. *DCI 140 – сильний фургон з 10.8с 0-62миль/годину спринту. Прогрес очевидний, як і в інших потужних версіях суперників, але, як не дивно, є більше шуму та вібрацій в кабіні, ніж в моделі з одним турбо *DCI 115.

На Трафіку, як правило, дуже добре і комфортно їздити. Рульове управління добре виважене і коробка перемикання передач є однією, які ми бачили в фургонах. Сидіння водія, що регулюється в три позиції допоможе зробити їзду невимушеною. Широкі підвіконня ідеально підходять для ліктів.

Кабіна та інтер’єр

Рено приніс від легкових автомобілів ряд штрихів,що стосуються внутрішньої частини Трафіку. Двоколірна приборна панель виготовлена ??з міцних пластмаси, і в загальному атмосфера вражає. Родзинкою є Мобільний офіс Рено, який знаходиться на Бізнес + моделях та вище вказаних. Це, безумовно, буде корисним доповненням для тих, хто займається паперовою роботою, яку зможе робити на ходу.

Крім того, на Бізнес + моделі є вбудований тримач для смартфона та велика підставка для планшетних пристроїв, який триматиме телефон в безпосередній близькості і поза полем зору.

R & GO програма Рено доступна для користувачів оперативними системами IOS та Android, та забезпечує комп’ютерну функціональність в поїздках, супутникову навігацію, розваги через телефон.

*DCI – двигун з уприскуванням дизельного палива, оснащений системою Common Rail(загальна паливна магістраль).

* Мобільний офіс Рено – пристрої на приборній панелі плюс середнє пасажирське сидіння, яке складається вниз, щоб відкрити буфер обміну і панель для комп’ютера.

*к.с. – кінська сила

Якщо вам потрібні Запчасти Renault Trafic завітайте в наш каталог.

 

Share the Post

About the Author

Comments

No comment yet.

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Написати нам

 

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

×
Купити

 

×
Записатися на сто

 ×
Купити

 
×