Новий мінівен Ford Transit Connect 2017

cq5dam.web.768.768 (1)

Новий мінівен Ford Transit Connect 2017

Видатний в невеликому комерційному сегменті фургонів Ford Transit Connect поєднує в собі гнучкість, функціональність і надійність. Transit Connect представляє собою унікальну і універсальну відповідь для власника бізнесу, який має потребу в транспортному засобі для доставки, надання послуг або перевезення невеликих робочих бригад. Transit Connect доступний в двох колісних базах і поставляється з одним стандартним силовим агрегатом. Для 2017 року, двигун 1.6L EcoBoost більше не доступні і SYNC3 замінює MyFord Touch.Available як в короткій так і довгій версії фургону або універсалу.

Двигун Ford Transit Connect

Форд Транзіт Коннект оснащений стандартним двигуном – 169-сильний 2,5-літровий чотирьох- циліндровий двигун поєднується з шестиступінчастою автоматичною коробкою передач. Ковзаючі бічні і задні розділені для відкриття двері доступні з або без вікон. Обидва фургони і універсал доступні із задніми дверима. Ван два сидіння доступні як XL або XLT і фургон приходять в XL, XLT, і Titanium лиштві.

Довга колісна база Titanium вміщає до семи людей з додатковим заднім сидінням. Стандартні функції включають в себе передні і бічні подушки безпеки, антиблокувальну систему гальм, вінілові ковшоподібні сидіння, дистанційне вхід без ключа, а також підлогу з низьким вмістом вінілу. XLT урізує додати обігріваються дзеркала, тканинні сидіння і ЖК багатофункціональний дисплей тире. Титан Вагон включає другі і третій ряд сидінь  і модернізований аудіо.

Share the Post

About the Author

Comments

No comment yet.

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Написати нам

 

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

×
Купити

 

×
Записатися на сто

 ×
Купити

 
×