Запчасти Citroen Nemo

Запчастини Citroen Nemo. Запчасти Ситроен Немо.

На нашому складі, більш ніж 400 000 запчастин для Citroen Nemo. В наявності завжди є витратні матеріали, масла, антифриз, деталі по підвісці і гальмівної системи. Купити запчасти Ситроен Немо можна по телефону або звернутися до наших онлайн-консультантам.

Каталог запчастин Citroen Nemo дозволить вибрати запчастини самостійно. Але ми рекомендуємо зателефонувати нам і ми зробимо підбір по ВІН-номеру в оригінальному каталозі автозапчастин. На всі запчастини, ми надаємо гарантію від 1 місяця до 1 року. Обмеження по терміну гарантії можна прочитати в умовах покупки. У каталозі запчастин ми не викладаємо все б / у запчастини які у нас є. З питань б / у запчастин і запчастин Citroen Nemo з розбирання дзвоніть нам за телефонами вказаними на сайті.

Історія і огляд моделі Citroen Nemo

Citroen Nemo – комерційний фургон з комфортом легкового AWто

Citroen Nemo – вантажопасажирський передньопривідний п’ятимісний компактвен, доповнення в лінійці легких комерційних AWто компанії. Аналогічні моделі: Fiat Fiorino, Peugeot Bipper.

Дебют Сітроен Немо відбувся в 2007 році, а пасажирська модифікація Nemo Combi запущена у виробництво на початку 2008 року. Доброзичливий зовнішній вигляд фургона сприяє позитивному сприйняттю іміджу компанії, яку він представляє. Крім того, комфорт водія частині салону дозволяє не втомлюватися за кермом багато годин, а невеликі розміри роблять Немо ідеальним для руху в місті.

Написати нам

 

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

×
Купити

 

×
Записатися на сто

 ×
Купити

 
×