Найкращі фургони і мінівени 2017-2018

7775

Найкращі фургони і мінівени 2017-2018

Найкращі мінівени та фургони, по результатам прогнозів європейських експертів на 2017 рік і 2018 рік.

Мінівени для міста (City Vans)

Ford Transit Connect

Ford Transit Connect

Сфокусований на корисності і економічності, цей фургон доступний в двох колісних базах від з місць до семи в три ряди. Там більш ніж 100 кубічних футів вантажного місця; має корисне навантаження 1 620 фунтів і може буксирувати 2000 фунтів. Базовий двигун є 169-сильний 2,5-літровий двигун; потужністю 178 к.с.. Привід на передні колеса, і шестиступінчаста автоматична коробка є стандартними.

Mercedes-Benz Metriz

Mercedes-Benz Metris

Мерседес-Бенц Метріз займає місце в середині між його повнорозмірними побратимами, Спринтер і Ford Transit Connect, пропонуючи моторні розміри з вантажем несучої здатності великих фургонів. Під капотом 2,0-літровий турбо-чотири, що становить 208 к.с. з семиступінчастою автоматичною коробкою і приводом на задні колеса; інтер’єр може бути виконаний з можливістю перевезення вантажів або пасажирів (сім або вісім стандартних місць). Модель має безліч технологій, в тому числі Crosswind Assist і навантаження адаптивного контролю стійкості.

Повнорозмірні мінівени

Nissan NV1500 / 2500 / 3500

Nissan NV1500 / 2500 / 3500

Хоча він і виглядає як потомство пікапів Titan і броньовиків, є багато позитивного в цьому неортодоксальному фургоні. Вибір моделей з високим дахов, трьох конфігурацій корисного навантаження, а також стандартний 261-сильний V-6 або опціонально 375 к.с. V-8 призначені для задоволення потреб бізнес-користувачів. Пасажир версія NV3500 HD пропонує розміщення для 12 пасажирів, тоновані бокові скла, бічні подушки безпеки, а також навігаційну систему, що робить його привабливою пропозицією для обслуговування, спортивних команд або великих сімей.

Інтернет-магазин запчастин до мінівенів пропонує широкий вибір агрегатів та вузлів до венів. Завітайте в наш каталог запчастин.

Share the Post

About the Author

Comments

No comment yet.

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Написати нам

 

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

×
Купити

 

×
Записатися на сто

 ×
Купити

 
×