Mitsubishi Pajero Sport New виграв 5-зірок з АСЕАН NCAP

Mitsubishi-Pajero-Sport-1

Mitsubishi Pajero Sport New виграв 5-зірок з АСЕАН NCAP

Mitsubishi Pajero Sport  Новий стандарт отримує АСЕАН нагороду найвищої категорії  з питань безпеки NCAP – 5 зірок як найбільш безпечний автомобіль для доросліх (АОП) і 4-зірки в якості найбільш безпечного автомобіля для дитини в 2016 році.

АСЕАН NCAP (Програма оцінки нових автомобілів в Південно-Східній Азії) є організацією,  яка оцінює рівень безпеки для нових автомобілів. Mitsubishi Pajero Sport New * 1 з ASC * 2 і SBR * 3 заробив найвищий рейтинг 5 зірок , отримавши 15,29 балів із загального числа 16,00 балів оцінки безпеки автомобіля. Крім того, New Pajero Sport заробив 4 – зоряний рейтинг, що дорівнює 76% щодо захисту дітей з замком дитячого сидіння ISOFIX. Це довело прихильність Mitsubishi Motors “у визначенні пріоритетів безпеки в якості найбільш важливого аспекту в розвитку автомобіля. До того ж, Новий Pajero Sport також отримав 5 зірковий-рейтинг від латинського NCAP і ANCAP.

Новий Pajero Sport був випущений в Таїланді в 2015 році, і отримав хороший відгук на ринку з його розкішним дизайном із зображенням переднього дизайн-концепції “Dynamic Shield”.  Модель забезпечує високу продуктивність за рахунок 2,4 літрового двигуна на  181 кінських сил MIVEC дизель турбо двигуна з новою геніальною автоматичною коробкою передач на 8 швидкостей зі спортивним режимом, який реагує швидко і забезпечує більш приємне водіння.  Новий Паджеро Спорт оснащений функціями безпеки досконалості, такі як система пом’якшення при лобовому зіткненні, Ультразвукова система Misacceleration пом’якшення, безпека Evolution Body (RISE Body), Активний контроль стабільності для захисту від ковзання по дорозі, активний контроль тяги,  Антиблокувальна гальмівна система – ABS, пов’язана з розподілом гальмівних сил з електронним EBD і Brake Assist – BA. Крім того, є 3 точки ременя безпеки в будь-якому положенні сидіння і дитячого сидіння ISOFIX ременя 2 Позітони. Всі ці функції безпеки можуть змусити людей, які люблять SUV відчувати себе безпечною і комфортно весь час в дорозі. Новий Pajero Sport є кращим вибором в тому ж класі автомобілів.

Mitsubishi Pajero Sport запчастини придбати онлайн можна в нашому інтернет магазині бу запчастин до Мітсубісі Паджеро Спорт в Україні. Доставка в усі регіони. Запчастини в наявності на складі, перед відправкою проходять діагностику, надаємо гарантію, а також є можливість встановлення запчастин на нашому СТО “Бусмоторс” в Коломиї.

Share the Post

About the Author

Comments

No comment yet.

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Написати нам

 

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

×
Купити

 

×
Записатися на сто

 ×
Купити

 
×