Mitsubishi Outlander PHEV для національної поліції України

Police+UK+1+(1)

Mitsubishi Outlander PHEV для національної поліції України

У всьому світі уряди замовляли зелені транспортні засоби для своїх автопарків протягом багатьох років, починаючи від Toyota Prius до КДО i3 електричного транспортного засобу. Mitsubishi Outlander PHEV це принаймні ще один промінь надії для японського автовиробника. Outlander є досить популярним на багатьох ринках, і він збирається отримати більший рейтинг популярності і в Україні. Україна замовила 651 Mitsubishi Outlander PHEVs для використання їх в національній поліції.

Mitsubishi Outlander PHEV, який був оновлений для 2017 модельного року, розрахований на живлення від 2,0-літрового двигуна з чотирма циліндрами, а також двома електромоторами. Запас ходу Outlander PHEV км складає близько 900, а в режимі виключно від електроприводу – 52 км. Витрати пального  1,9 л / 100 км. Це досить популярні автомобілі в Європі.

Для України придбання цих автомобілів є своєрідним “проривом” у впровадженні “зелених” стандартів на наших автошляхах. Ці сучасні іномарки замінять деякі досить добре застарілі Уазіки та інші авто російського виробництва, згідно з планами, зазначеними у Кіотському протоколі.

 

Запчастини Mitsubishi придбати онлайн можна на нашому сайті інтернет-магазина запчастин для мінівенів “Бусмоторс” Коломия. Доставка запчастин здійснюється по всій Україні.

Share the Post

About the Author

Comments

No comment yet.

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Написати нам

 

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

×
Купити

 

×
Записатися на сто

 ×
Купити

 
×