Mitsubishi L200 пікап огляд моделі.

c-max-earey-mitsubishi-l200-105

Mitsubishi L200 пікап огляд моделі.

Остання модель Mitsubishi L200 пікап встановлює нові стандарти в пікап класі мінівенів Европи. Сучасний двигун Mitsubishi L200, паливна економічність, широкий діапазон специфікацій такі переваги присутні в новому Л200. Серед недоліків можна виділити обмежені можливості буксування.

Mitsubishi L200 має довгу і досить яскраву історію присутності на ринку Європи та в Україні, що охоплюють діапазон більше 30 років. П’яте покоління L200 поліпшується в усіх напрямках в порівнянні з 4-ї серією і Mitsubishi продовжує пропонувати повний поширений діапазон моделей, включаючи модель з подвійною кабіною, щоб задовольнити всі поставлені завдання клієнтів.

Покупці можуть вибирати між утилітою специфікації кабін Single, розширена кабіна і подвійна кабіна, або більш розкішні варіанти п’ятимісної. Всі моделі Л200 отримали той же кремезний стиль і щедру стандартну специфікацію обладнання, яка набагато перевершує більшість фургонів. Одним з великих змін для 5-ї серії розширеної кабіни наявність задніх дверей, що полегшують доступ на задній ряд сидінь.

Це робочий автомобіль в першу чергу, незалежно від розташування кабіни L200 пропонує великий діапазон робочого навантаження. Теоретично, L200 в виконанні подвійної кабіни може також служити в якості транспорту для активної сім’ї.

КПП Mitsubishi L200 та двигун Л200

В оновленому варіанті автомобіля є вибір між 6-ступінчастою механічною або 5-ступінчастою автоматичною коробкою передач, але все нові моделі Mitsubishi L200 отримали той же 2,4-літровий дизельний двигун MIVEC з покращеними характеристиками.

Mitsubishi L200 отримує турбо дизельний двигун з MIVEC змінним клапаном, блоком циліндрів з алюмінію і багато інших більш легких за вагою конструктивних особливостей. Цей високотехнологічний блок, що встановлюється на пікап має дуже сильні показники економії палива.

Share the Post

About the Author

Comments

No comment yet.

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Написати нам

 

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

×
Купити

 

×
Записатися на сто

 ×
Купити

 
×