Мінівени Renault все ще популярні в Європі

Renault-Scenic

Мінівени Renault все ще популярні в Європі

Глава компактних моделей Рено, Андре Аббуд, каже європейський попит на мінівени, такі як Scenic безумовно “не вмер.” Аббуд також говорить, що продажі компактних седанів, таких як Megane стабілізувались після декількох років втрати попиту, людям все ще потрібні мультифункціональні авто з “кімнатою” всередині.

В Європі частка мінівенів становить понад 18 відсотків. Клієнт все ще потребує автомобілі, які мають багато можливостей. На авто шоу в Женеві компанія Renault представила нову модель Рено Сценік. Компанія постійно працює над створенням більш висококласних мінівенів, орієнтуючись на вимогу клієнтів в Європі, які також хочуть сучасний дизайн, який пропонує Renault. Технологія є великою частиною їхнього життя, і вони хочуть, побачити відображення цього досвіду у своїй машині також, без збільшення вартості на мінівен.

Також компанія Рено, представила новітню технологію Hybrid Assist, яка є вже доступна і що може допомогти клієнтам заощадити більше 10 грамів CO2 на літр на автомобіль. Таким чином, це найдоступніша технологія, яка дійсно може запропонувати більш низьке споживання палива і викиди.

Всі інші нові технології перебувають на стадії розгляду. Рено завжди орієнтувались на запити ринку, тому уважно придивляються, чи ринок потребує якоїсь конкретної технології. Це велика перевага альянсу Renault-Nissan – можливість розробити технологію, і якщо є ринок для нього, ви можете бути впевнені, що Рено будемо там.

В нашому інтернет магазині автозапчастин Busmotors ви можете придбати необхідні запчастини Renault.

Share the Post

About the Author

Comments

No comment yet.

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Написати нам

 

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

×
Купити

 

×
Записатися на сто

 ×
Купити

 
×