Мінівен Peugeot Traveller. Пежо Тревеллер 2016

Traveller

Мінівен Peugeot Traveller. Пежо Тревеллер 2016

На стендах міжнародного автошоу в Женеві, який пройшов в березні 2016 року, відсвяткував офіційну прем’єру мінівен Peugeot Traveller, який вперше постав перед громадськістю ще в грудні 2015-го. Автомобіль, який став плодом спільної кооперації концернів PSA і Toyota Motor, видерся на модульну платформу EMP2, приміряв «фамільний наряд» марки і отримав лінійку сучасних дизельних моторів.

Незважаючи на свою «вантажопасажирську сутність», виглядає Peugeot Traveller свіжо, привабливо і стильно, а особлива заслуга в цьому належить передку, оформленим відповідно до корпоративного стилю марки, – його вінчають фірмовий шестикутник решітки радіатора і «складносурядні» фари. З інших же ракурсів автомобіль сприймається типовим мінівеном – однооб’емний силует з гармонійними обрисами і монументальна корми з величезною багажної дверима і симпатичними ліхтарями.

«Тревеллер» доступний з трьома кузовами завдовжки 4606 мм, 4956 мм і 5300 мм, які мають незмінні ширину і висоту – 1920 мм (без урахування дзеркал) і 1890 мм відповідно. Залежно від версії, величина колісної бази у «француза» налічує 2930 або 3275 мм.

Інтер’єр Peugeot Traveller оформлений відповідно до останніх дизайнерськими тенденціями бренду і скроєний з якісних оздоблювальних матеріалів. Виглядає оздоблення автомобіля цікаво і привабливо і, до того ж, продумано в ергономічному плані, – багатофункціональний кермо з усіченим знизу ободом, інформативний і лаконічний «щиток» приладів та стильне торпедо з 7-дюймовим «телевізором» мультимедійного центру і оригінальним кліматичних «пультом» .

Залежно від модифікації, салон мінівена призначений для перевезення від п’яти до дев’яти осіб, а в «топовому» виконанні під назвою VIP для пасажирів встановлені чотири роздільних шкіряних крісла. Крім цього, автомобіль здатний прийняти на борт від 1 до 1.2 тонни вантажів, а місткість його вантажного відділення варіюється від 550 до 4200 літрів. Технічні характеристики. Для європейського ринку Peugeot Traveller комплектується сучасними дизельними двигунами BlueHDi, що відповідають екологічним стандартам «Євро-4», – це турбовані «четвірки» з 16-клапанним ГРМ і системою постачання палива Common Rail. Перший варіант – 1.6-літровий мотор (1560 кубічних сантиметрів), пропонований в двох варіантах форсування: 95 «кобил» при 3750 об / хвилину і 210 Нм пікового тяги при 1750 об / хвилину або 115 кінських сил і 300 Нм крутного моменту при аналогічних оборотах . в «молодшому» виконанні агрегат поєднується з 5-швидкісною «механікою» або 6-ступінчастим «роботом», а в «старшому» – тільки з «ручний» коробкою на шість передач. Більш продуктивним машинам покладено двигун об’ємом 2.0 літра (1977 кубічних сантиметрів), який також передбачений в двох рівнях «прокачування»: 150 «коней» при 4000 об / хвилину і 370 Нм крутного потенціалу при 2000 об / хвилину, або 180 сил при 3750 об / хвилину і 400 Нм при 2000 об / хвилину. Вскладчину з ними працюють 6-швидкісні трансмісії: в першому випадку «механіка», а в другому – «автомат». З місця до першої «сотні» Peugeot Traveller прискорюється за 11-15.9 секунд, пік його можливостей доводиться на 145-170 км / ч, а споживання палива, в залежності від модифікації, коливається від 5.2 до 5.8 літрів в комбінованому циклі на кожні 100 км пробігу. В основі «тревеллеров» знаходиться передньопривідна платформа EMP2 з незалежної ходовою частиною спереду і ззаду – класична архітектура типу McPherson і пружинно-важільна конструкція відповідно. За замовчуванням мінівен «хизується» системою рейкового рульового управління з електричним підсилювачем, а все його колеса демонструють носії пам’яті гальмівного комплексу (з вентиляцією у фронтальній частині), доповнені набором актуальних електронних «помічників».

В нашому інтернет-магазині запчастин для мінівенів Ви можете придбати бу запчастини Пежо з авторозборки.

 

 

Share the Post

About the Author

Comments

No comment yet.

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Написати нам

 

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

×
Купити

 

×
Записатися на сто

 ×
Купити

 
×