Mercedes-Benz Sprinter 2018 – Новини Busmotors

2017-mercedes-benz-sprinter

Mercedes-Benz Sprinter 2018 – Новини Busmotors

Mercedes-Benz Sprinter збирається пройти редизайн. Останній великий ван отримав оновлення до 2014 року, але на цей раз ми побачимо повний капітальний ремонт.

Шпіонські знімки демонструють випробувальний дизайн для оновленого Mercedes-Benz Sprinter . Тестер показує кузов нинішнього покоління, але передня частина та інтер’єр є новими. Решта повинна змінютись в процесі розвитку.

Шукайте реконструйований Sprinter, щоб застосувати аналогічний дизайн до меншого Metris van. Дизайн був попередньо переглянутий у 2016 році за концепцією Vision Van.  В 2016 році Mercedes-Benz представив футуристичну концепцію фургона на базі системи електроприводу. Ця концепція називається “Mercedes-Benz Vision Van”, і це є частиною більшої стратегії, яка називається adVANce, що “Mercedes” завдяки якій, комерційний транспортний засіб прагне вийти за рамки просто виробника фургонів. Він хоче стати постачальником “цілісних” системних рішень для доставки товарів, у тому числі в цифровій сфері.

Mercedes-Benz Sprinter 2018

Мерседес Бенц Вен Концепт 2018

Заміна двигунів буде проводитись з врахуванням необхідності підвищення ефективності. Можливо,  що на деякі версії також буде запропоновано електричний варіант. Ще раз ми можемо подивитися на концепцію Vision Van, щоб судити про те, що Sprinter може бути оснащений електрикою. Концепція була оснащена електродвигуном, що доставляє 100 кінських сил.

Спрінтери, продані в США, будуть поставлятися з нового заводу в Чарлстоні, штат Південна Кароліна. Він будується для заміни поточного заводу Sprinter у Південній Кароліні, який виявився занадто маленьким для задоволення попиту на фургони.

Інтернет-магазин Бусмоторс пропонує запчастини до Mercedes-Benz Sprinter минулих років випуску з власної Авторозборки Мерседес Спрінтер в Коломиї.  

Share the Post

About the Author

Comments

No comment yet.

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Написати нам

 

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

×
Купити

 

×
Записатися на сто

 ×
Купити

 
×