Кращий пікап – Mitsubishi L200

mitsubishi-l200-30_0

Кращий пікап – Mitsubishi L200

Незважаючи на те, що вони ніколи не були популярними в Європі, популярність пікапів в основному припадає на Північну Америку, пікапи починають злітати в продажах в Європі, можливо з часом і в Україні пікапи займуть своє місце, серед популярних моделей.

Поряд з традиційними японськими конкурентами з Nissan і Mitsubishi, Volkswagen також має свій власний пікап, а нові моделі від Renault, Fiat і навіть Mercedes знаходяться на підході.

Це не стало несподіванкою, що пікапи не так добре тримаються на дорозі, як позашляховикі; оскільки мають відсік навантаження, здатний перевозити близько тонни ваги, а це означає, що задня частина вантажівки ніколи не буде повністю ідеально проходити по купинах, коли багажнік порожній.

Проте, виробники починають відповідати більш складним,  системам підвіски, тому сучасні пікапи тримається на дорозі краще ніж старі моделі.  І якщо, наприклад, вам потрібен автомобіль, який поєднує в собі сімейні та практичні позашляхові здібності, то пікап цілком може бути тим, автомобілем, який вам коли-небудь знадобиться.

Mitsubishi L200 пікап

Переваги:

Відмінна комбінація для буксирування та розватаження

Провідна економіка класу

Безшумний дізельний двигун

Недоліки:

Пластиковий салон Л200

Додайте до цього той факт, що це добре обладнаний всередині і має вражаюче сильний 2,4-літровий двигун з чотирма циліндрами, дизельний двигун, який дозволяє буксирувати більше трьох тонн і L200 починає робити певний сенс. Це також надзвичайно здібна машина на бездоріжжі –  завдяки чотирьом колесам, низьким діапазоном коробки передач і кремезним шинам. Незважаючи на все це, Mitsubishi насправді один з найефективніших пікапів, які  ви можете купити. Л200 класифікується як легкий комерційний автомобіль (або LCV).

Якщо вам потрібні запчастини до Л200, ви можете придбати їх в нашому інтернет-магазині бу оригінальних автозапчастин. Достатньо просто перейти в каталог – Запчастини Л200.

 

 

 

Share the Post

About the Author

Comments

No comment yet.

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Написати нам

 

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

×
Купити

 

×
Записатися на сто

 ×
Купити

 
×