КПП Renault Trafic. КПП Opel Vivaro 6 ступенева, механічна

Renault-Trafic-1

КПП Renault Trafic. КПП Opel Vivaro 6 ступенева, механічна

КПП Renault Trafic, КПП Opel Vivaro 6 ступенева, механічна встановлюється на сучасні мікроавтобуси Рено Трафік і Опель Віваро.
Трьохвальна шестиступенева КПП (є п’ятиступінчастий варіант цієї коробки) має просту, надійну конструкцію. Шток перемикання передач рухається в корпусі КПП на двох підшипниках. Це робить включення передач легким і плавним, а так само запобігає зносу штока – стандартна проблема КПП мікроавтобусів Пежо, Сітроен, Фіат.
Однак, руйнування цих підшипників – часта поломка в коробках передач Рено. Утруднене включення передач або неможливість включити передачі – симптоми цієї несправності. Заміна підшипників лаштунки можливе тільки після повного розбирання КПП.
Ця поломка найменш небезпечна для КПП і гаманця автовласника за своїми можливими наслідками. Значно більшої шкоди (аж до неможливості відновлення) може завдати КПП несвоєчасне звернення власника на СТО при зносі підшипників валів.
Знос підшипників серйозна проблема цих КПП. Уже після 200.000км один з підшипників може розвалитися, вал проб’є корпус КПП, масло витече, коробка згорить. При виникненні шуму в районі КПП не відкладайте звернення на СТО! Ми рекомендуємо в разі розбирання коробки проводити заміну всіх восьми підшипників КПП, так як ресурс їх вельми обмежений.
Третя проблема коробок передач Рено традиційна для шестиступінчастих коробок. Але для даної КПП вона проявляється особливо яскраво. Руйнування зубів шестерень шостий передачі стає ударом по гаманцю власника, так як вартість шостий передачі порівнянна з ціною б. у. коробки.
А причина руйнування зовсім не в недоліках конструкції коробки, а в стилі водіння автомобіля. Включення шостий передачі на швидкості нижче 110-120 км \ год призводить до виникнення детонації в двигуні. Кожний спалах палива в циліндрі на обертах колінвала нижче 1500 об. Мін. Віддає жорстким ударом по зубах шестерні включеної передачі. Уявна економія палива виливається в дорогий ремонт КПП.

Дізнавшись про вартість шостої передачі, багато автовласників відмовляються від ремонту і цілком благополучно використовують КПП в п’ятиступінчастому «режимі», проте в такому випадку є ризик, що осколки шестерень потраплять на зуби головної пари і приведуть її в непридатність.

 

Share the Post

About the Author

Comments

No comment yet.

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Написати нам

 

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

×
Купити

 

×
Записатися на сто

 ×
Купити

 
×