Авторазборка

Авторазборка мінівенів. Характеристики мінівенів та основних вузлів.

В цьому розділі представлена інформація про основні характеристики мінівенів, та основні вузли автозапчастин.

Якщо вам потрібні запчастини до мінівенів – Ви можете їх знайти в розділі Оберіть марку або перейдіть на головну сторінку сайта.

Автомобілі типу «мінівен» це, по суті, 7-8 місцеві (не рахуючи водія) універсали підвищеної місткості.  Аналогічні машини з великою кількістю пасажирських місць відносяться вже до типу мікроавтобусів. Основна відмінна риса мінівенів і мікроавтобусів – однооб’ємний, рідше півтораоб’єний кузов з високим дахом і широкими можливостями трансформації салону.

Каталог технічних характеристик автомобілів. Величезна кількість марок і моделей. Дізнайтеся габарити, витрати палива, особливості двигунів, підвісок та інші характеристики мінівенів. Також наша компанія здійснює авторазборку бу іномарок, тому в наявності завжди є якісні оригінальні бу запчастини по доступним цінам, з автомобілів без пробігу по Україні.

Виберіть марку автомобіля:

Світовий автомобільний ринок величезний і різноманітний. Він ще й постійно змінюється. Щорічно з’являються десятки абсолютно нових або підданих рестайлінгу моделей, і також постійно знімаються з виробництва, стаючи частиною автомобільної історії.

Однак, при всьому різноманітті моделей які випускаються в світі, вибрати найбільш підходящий варіант, часто, буває вкрай складно. Доводиться одночасно враховувати безліч параметрів: різноманітні технічні характеристики автомобілів (клас, потужність двигуна, вид трансмісії, тип приводу, витрата палива, місткість), країну збірки, варіанти комплектацій. Вирішити це завдання допоможе хороший довідник автомобілів. Крім того, часто при пошуку автозапчастин, складно визначити до якого вузла відноситься та чи інша запчастина. В цьому розділі, ми намагались максимально зручно представити інформацію.

Цей каталог автомобілів спеціально створений для того, щоб полегшити покупцеві пошук технічних характеристик обраних авто, а також іншої необхідної інформації. Крім того, в кожному разділі  Авторазборка є матеріали по історії розвитку марок.

Написати нам

 

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

×
Купити

 

×
Записатися на сто

 ×
Купити

 
×