Характеристики Renault (Рено)

Характеристики Renault. Запчастини Renault

Наш інтернет-магазин пропонує Вам купити запчастини на такі автомобілі як Рено Clio, Рено Трафік, Рено Мастер.

У нашому магазині ви можете знайти онлайн каталог: Запчастини Renault.

Історія марки Рено

почалась в невеличкому сараї у містечку Віллакурт. У 1898 році 1 вересня світ побачив перший велосипед створений Луі Рено.

У 1899 році, 21 річний Луіс разом із своїм старшим братом Марселем організували сімейну фірму “Les Freres Renault”, що в перекладі означає “Брати Рено”. В Вілакурті вони організували сборку 2-х місних екіпажів з одноциліндровими двигунами De Dion Buton та коробкою переключення передач власної конструкції, вперше застосувавши систему зубчастих коліщаток.

У 1906 році вулицями Парижу їздили вже більш ніж 250 екіпажів Renault, потужний двоциліндровий двигун яких розганяв їх до швидкості 35 км на годину.

У роки I світової війни, продукція заводів в Білланкуре, що займають на той час площа близько 14 гектарів і налічують понад 4000 працівників, була перепрофільована з урахуванням потреб армії. Renault став головним постачальником важких вантажівок, артилерійських тягачів і танків для Антанти. У 1917 році на полях війни з’явився легкий танк М1917FT. Він важив 7 тонн, був оснащений 37-мм гарматою і був здатний пересуватися зі швидкістю 8 км / год.
Після закінчення війни, фірма Renault зайняв провідне місце на ринку легкових автомобілів. У 1925 і 1935 роках автомобілі з емблемою Renault займали перші місця в автоперегонах Монте-Карло. В цей же час на ринок потрапили наступні автомобілі – недорогий Renault Primaquarte 11CV і його люксова версія Vivasix, Monastella і родстер Vivasport з двигуном об’ємом 3 літри, центральною системою мастила і охолодження масла.
Майже відразу після святкування сорокарічного ювілею фірми вибухнула II світова війна. Компанія, яка налічує понад 45 тисяч працівників, виявилася в руках німецьких окупантів. Що зазнала руйнівних бомбардуванням, фабрика в Біллакуре припинила своє існування в 1944 році.
1940-1944 Підприємства компанії знаходяться під німецьким управлінням і випускають військову продукцію.
1944 Кончина Луї Рено.
1945 Націоналізація підприємства та створення Акціонерного товариства “Державне управління заводів Рено”.
16 січня 1945 року по наказом генерала Де Голля було організовано нову установу – Національне об’єднання заводів Рено. Два роки пізніше, на автомобільній виставці в Парижі був показаний розроблений ще під час війни прототип Renault 4CV – 4-хдверний седан з розташованим ззаду двигуном об’ємом 747 куб.см і триступеневої коробкою передач. З урахуванням низької ціни цей автомобіль користувався величезною популярністю (до 1961 р було продано більше 1 мільйона екземплярів.
+1947 Презентація і початок випуску моделі “Renault 4CV”.
1950 Створення моделі “Fregate”.
1951 Створення технічних центрів компанії в Рюей і Ларді.
Тисяча дев’ятсот п’ятьдесят-дві Пуск заводу під Флену. Підстава в Іспанії фірми FASA Renault. іспанського філії компанії.
1961 Знято з виробництва модель “4 СV”. За всі роки випуску було побудовано 1105547 автомобілів цієї моделі. Постановка на виробництво моделі “Renault 4”. В цілому було випущено більше 8 млн. Цих машин.
1969 Вперше фірма випустила більше одного мільйона автомобілів на рік.
Тисяча дев’ятсот сімдесят один Підписано тристоронню угоду між фірмами Renault, Peugeot і Volvo про спільне виробництво двигунів. Це поклало початок реалізації стратегії індустріального партнерства.
Тисячі дев’ятсот сімдесят два Початок випуску моделі “Renault 5”.
1978-1979 Компанія купує частину акцій фірм Амерікен Моторс і Макс Тракс в США.
1980 Перша перемога в гонках Формули 1.
1983 Підписання угоди з компанією Matra про початок випуску моделі “Renault Espace”. Обсяг випуску автомобілів уперше за всю історію компанії перевищив 2 млн. В рік.
+1984 Початок випуску моделей “Renault 25” “Renault Super 5”. Фірма потрапляє в кризовий стан, яке тривало до початку 1987 р.
1986 Початок структурної перебудови компанії. 1987 Компанія поступається свою частку Амерікен Моторс фірмі Chrysler. Renault виходить з кризи, доходи компанії досягли 3,7 млрд. Франків.
Тисяча дев’ятсот вісімдесят-вісім Випуск моделі “Renault 19”. Компанія отримала рекордний прибуток 8,9 млрд. Франків.
1990 Початок реалізації спільного з Volvo проекту “Інтеграція”. Початок збірки “19” моделі на Тайвані. Випуск моделі “Clio”. Акціонування державного підприємства Renault.
Тисяча дев’ятсот дев’яносто-один Модель “Clio” визнана .автомобілем року. в Європі. Оновлення моделі “Espace”. Компанія виходить на перше місце з експорту автомобілів на німецький ринок.
1992 Прийнято новий товарний знак Renault. Головою і виконавчим директором компанії стає Луї Швейцер. Початок експорту автомобілів до Бразилії. Закриття першого заводу в Бійянкур. Команда Вільямс-Рено виграє чемпіонат світу формули 1. Початок випуску моделі “Safrane”.
1993 Випуск моделі “Twingo” .Проект інтеграції з Volvo анульований. Вільямс-Рено виграє чемпіонат світу формули 1. Починає роботу СП з фірмою Санжьянг в Китаї. Початок випуску “19” моделі в Аргентині.
1994 Випуск моделі “Laguna”.
1995 Презентація прототипу “Renault Sport Spider” на автосалоні в Женеві. Перший показ моделі “Megane”. 1996 Презентація моделей “Renault Megane Scenic” і нового покоління “Safrane”.
1 997 Презентація нового покоління “Espace”.
+1999 Укладення договору про співпрацю з фірмою “Nissan”. Перший показ моделі “Avantime”.

У 1980-х роках компанія вивела на ринок цілий ряд популярних моделей – одним з найяскравіших прикладів може служити Renault ESPACE, перший мінівен європейського виробництва. Спостерігає десятиліття принесло найважливіші зміни, які допомогли французькому концерну зробити крок вперед: в липні 1990 року підприємство стало акціонерним товариством, а в 1996 році завершився процес приватизації.

Нові стандарти виробництва

Компанія почала впроваджувати нові, більш прогресивні стандарти виробництва, в тому числі стала звертати серйозну увагу на питання екології. У той період було розпочато випуск знаменитої моделі Renault CLIO, згодом названої автомобілем 2006 року в Європі.

Розширення Renault

Черговою віхою стало значне розширення Renault в кінці дев’яностих – початку двохтисячних років: компанія створила альянс з японським автовиробником Nissan, придбала румунське підприємство Dacia і південнокорейське Samsung Motors. Це забезпечило корпорації вихід на нові ринки Азії, Східної Європи та США. Саме в той період з’явилися найпопулярніші моделі Renault MEGANE та LAGUNA, а потім і LOGAN – автомобіль, з яким компанія Renault вирушила підкорювати ринки, що розвиваються.

Електрокари Рено (Renault)

Одним з ключових напрямків в останні роки стала розробка доступних моделей на альтернативному паливі: в 2011-2013 роках Renault представила на ринку перші електрокари. Крім того, почалася експансія французького виробника в Північну Африку, де сьогодні під логотипом Renault вже відкриті перші підприємства – в Марокко і Алжирі.

Якщо ви є власником автомобіля Рено, в нашому інтернет-магазині автозапчастин ви можете придбати Запчастини Рено (Renault) за доступною ціною.

Renault CLIO

Renault Espace

Renault Kangoo

Renault Laguna

Renault Mascott

Renault Master

Renault Megane

Renault Safrane

Renault Sandero

Renault Scenic

Renault Trafic

Написати нам

 

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

×
Купити

 

×
Записатися на сто

 ×
Купити

 
×