Фургон FIAT Doblo Cargo

FIAT-Doblo-Cargo

Фургон FIAT Doblo Cargo

Фургон FIAT Doblo Cargo

FIAT Doblo Cargo – ідеальне рішення для малого бізнесу, пов’язаного з негабаритним вантажоперевезеннями. Компактний фургон з просторою кабіною і містким вантажним відсіком орієнтований на повсякденну експлуатацію і максимально адаптований до постійних навантажень в російських кліматичних умовах. У плані дизайну Фіат Добло Карго далеко не лідер сегмента і в деякій мірі надмірно простий, але за цим криється практичність і невибагливість автомобіля, що не потребує великих витрат на утримання.

Довжина кузова FIAT Doblo Cargo становить 4253 мм, при цьому на довжину колісної бази доводиться 2583 мм. Ширина фургона дорівнює тисяча сімсот двадцять два мм, а його висота не перевищує 1831 мм. Колія передніх і задніх коліс відповідно рівні 1514 і 1505 мм. Кліренс фургона дорівнює 160 мм. Споряджена маса автомобіля не перевищує 1190 кг. Вантажний фургон Фіат Добло Карго оснащений двомісною кабіною, відокремленої від вантажного відсіку жорсткою перегородкою. Інтер’єр кабіни виконаний трохи в футуристичному стилі з великою кількістю круглих і овальних форм на передній панелі, але в цілому салон досить ергономічний, просторий і зручний у використанні.

Обидва крісла цілком комфортні, мають незначну бічну підтримку і можливість механічного регулювання за кількома напрямками. Кабіна оснащена декількома відсіками для зберігання дрібних речей, а також спеціальними стельовими полками для документів. Стандартна вантажопідйомність Doblo Cargo, включаючи водія, становить 730 кг, але в якості опції можна замовити пакет збільшення вантажопідйомності до 850 кг. При цьому фургон оснащений вантажним відсіком з корисним об’ємом 3,2 м3. Габаритні розміри багажного відділення: довжина – 1680 мм, висота – 1305 мм, максимальна ширина – 1470 мм, ширина між колісними арками – 1200 мм. Навантажувальна висота FIAT Doblo Cargo – 535 мм. Доступ в багажний відсік здійснюється через задні двері, отвір яких має 1 231 мм ширини і 1245 мм висоти. При бажанні фургон можна оснастити двома бічними дверима зрушень з прорізом 685х1142 мм, що встановлюються в якості додаткової опції, що помітно полегшує процес завантаження / розвантаження в умовах міських парковок і тісних дворових під’їздів до службових приміщень.

Під капотом FIAT Doblo Cargo розташовується бензиновий мотор. У його розпорядженні 4 циліндри рядного розташування із загальним робочим об’ємом 1,4 літра, система розподіленого уприскування палива і 8-клапанним механізм ГРМ типу SOHC з зубчастим ременем. Максимальна потужність мотора становить 77 л.с. і досягається при 6000 об / хвилину, при цьому піковий крутний момент в 115 Нм доступний вже з 3000 об / хвилину. Агрегується двигун з 5-ступінчастою механічною КПП, яка дозволяє фургону розганятися до 148 км / год. Що стосується споживання палива, то в умовах міста Фіат Добло Карго з’їдає не більше 9,2 літра бензину марки Аі-95, на трасі обмежується 6,3 літра, а в змішаному циклі обходиться 7,4 літра. Фургон FIAT Doblo Cargo побудований на базі передньопривідною платформи з передньою незалежною підвіскою зі стійками Макферсона, закріпленої на окремому підрамнику, і задній залежною підвіскою з ресорами поздовжнього розташування. Велика частина елементів конструкції шасі має додаткове посилення, орієнтоване на підвищення надійності підвіски в умовах експлуатації на поганих дорогах. На колесах передньої осі використовуються вентильовані дискові гальма з дисками діаметром 257 мм. Задні колеса комплектуються барабанними механізмами діаметром 228 мм. Рейковий рульовий механізм доповнено гідропідсилювачем. У стандартне оснащення FIAT Doblo Cargo включені 15-дюймові сталеві колісні диски, повнорозмірна запаска, галогенова оптика, тканинний салон, регульована по висоті рульова колонка, бічні дзеркала з механічним регулюванням, електророзетка на 12В, триточкові ремені безпеки з преднатяжителями, підголовники, система запобігання займанню FPS і замикають кришка бензобака.

 

Share the Post

About the Author

Comments

No comment yet.

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Написати нам

 

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

×
Купити

 

×
Записатися на сто

 ×
Купити

 
×