Фольскваген Крафтер ( Volkswagen Crafter) огляд моделі 2016

20161110l003

Фольскваген Крафтер ( Volkswagen Crafter) огляд моделі 2016

На відміну від своїх суперників Форда Транзіт (Ford Transit) та Мерседес Спрінтер(Mercedes Sprinter), Фольксваген Крафтер(Volkswagen Crafter) ніколи не зупинявся на тому рівні популярності, на якому знаходився. Хоча він і не досяг тих же висот, як його улюблений “молодший брат” – Фольксваген Транспортер. Але Крафтер безмірно практичний та досить добре побудований фургон.

Фольксваген Крафтер знаходиться на верхньому щаблі комерційного діапазону автомобілів від VW(Фольксваген), як раз над (Кадді)Caddy та Транспортером(Transporter). Крафтер попереднього покоління, що був запущений в 2006 році (та Фольксваген LT, що був перед ним) розділяє почесне місце з Мерседес Спрінтер, але Фольксваген Крафтер 2016 року – повністю змінений, абсолютно нова модель.

У 2015 році Фольксваген продав понад 8 000 тисяч фургонів Крафтер клієнтам у Великобританії і в цілому трохи більше 50 000 тисяч по всьому світу. За рік, в загальному, було продано близько 430,000 фургонів.

Кращі панельні фургони

Скоріше за все, що Фольксваген не зможе працювати з Мерседесом, але й не буде повністю поодиноким. Фургон Крафтер випускають на польському заводі в двох іпостасях – один під маркою Фольксваген(VW), а інший під маркою МЕН TGE(MAN TGE). Різниця полягає в різних марках, адже два фургони мають ідентичну конструкцію переднього плану.

Новий фургон володіє великим каталогом запчастин Фольксваген з 2,0-літровим TDI дизельним двигуном та дизайном інтер’єру, які можна зустрітись не лише в Кадді та Транспортері, але навіть в легкових автомобілях Фольксваген.

Крафтер має безліч додаткових функцій окрім технологій безпеки. Стандартний комплект техніки безпеки на всіх моделях включає в себе чотири подушки безпеки, ESP(електронну систему стабілізації) та автоматичне гальмівна система. А круїз-контроль, автоматичний перемикач смуги та система гальмування передньої частини (Front-Assist emergency braking) встановлюються додатково.

Зовнішній вигляд Крафтера багато в чому відповідає іншим моделям Фольксвагена, але його незграбна передня частина все ще незмінно подобається користувачам.

У всякому разі, фланги Крафтера найбільше кидаються в очі через його глибокі лінії, що проходять уздовж нижньої частини дверей по довжині фургона. Більшість оновлень Крафтера вражають, хоча їх легко передбачити. Хоча й не всі. Нижня панель фургона має три рівні висоти даху та три довжини навантаження, але вони з’єднані 5-місними сидіннями, а також мають бокове розвантаженням та схил. Крафтер тепер доступний з переднім та заднім приводом чи 4Motion(4Моушен) приводом на чотири колеса, що дає ще більш широкий спектр вибору для користувачів.

Крафтер пропонує перевіз з максимальною масою в 5,5 тонн, а обсяги вантажів до 18,4 м3 та навантаження висотою до 2 196мм. Користувачі, які раніше не могли задовольнити потреб, тепер можуть, вибираючи саме Крафтер.

Загалом, Фольксваген досяг висот в досвіді водіння з Крафтером. Удосконалений двигун та економність палива не стали провідними ознаками, але якість їзди залишається відмінною, як і дизайн кабіни чи обладнання для забезпечення безпеки.

Кількість бензину і експлуатаційні витрати

Всі двигуни Фольксваген Крафтер – 2,0-літрові агрегати, які призначені для довготривалого та досить ефективними використання. Всі вони Euro6(Евро6) сумісні та мають оновлену технологію селективного каталітичного відновлення (SCR) для очищення вихлопних газів. Система Стоп/Старт також встановлена в фургоні, що економить паливо на цілих 15%, в той час як Фольксваген стверджує, що аеродинаміка в цьому класі досягає 0,33 Cd(кадіума).

Хоча це й значно впиливає на економію палива в Крафтері, але є і більші панельні фургони, які стоять на ступінь вище по рівню економності. Привід передніх колес моделі з поворотними 38mpg(миль за галон) у 138*к.с. двигуні в змішаному циклі викидає 193 г/км CO2, напроти, суперники можуть витиснути цілих 40mpg(миль на галон). Оновлений блок 174 *к.с. немає великої економії, і з комбінованим циклом викидів CO2 при 37mpg(миль за галон) становить 196 г/км. Bluemotion(БлюМоушен) економно-орієнтована версія, ймовірно, дала б змогу Крафтеру витискати 40mpg(миль за галон), але коли і як це можна буде зробити досі невідомо.

Фольксваген також скоротив експлуатаційні витрати за рахунок збільшення інтервалів обслуговування в порівнянні зі старим Крафтером. І в порівнянні в старим Крафтером, новий потребує менше заміни масла на перших 200 000 км.

Вантажний простір та практичність

Крафтер був розроблений з максимально збільшеною пропускною здатністю, а розширений діапазон надає йому вибір різних розмірів фургона, ніж раніше.

Є три автомобільні довжини, починаючи з 5 986мм моделі “середньої довжини”, рухаючись вгору по списку до “довгоколісною бази” з її 6 836мм і “довгоколісною базою + схил” версії з розширеним заднім схилом довжину в 7 391мм. Крім того, це тріо висоти даху дає вантажопідйомність до 18,4 м3.

Моделі з приводом на передніх колесах втримують від 3 до 4 тонн. Моделі з заднім приводом втримують від 3,5 до 5,5 тонн, а 4×4 Крафтери з 4Motion(4Моушен) тримають вагу до 4 тонн. Моделі з приводом на передні колеса витримують більший обсяг навантаження завдяки вантажній висоті 570 мм(це 100 мм ближче до землі). Ковзаючі бічні двері відкриваються на 1 311 мм, даючи відмінний доступ внизу по флангах.

В моделі “середньоколісною бази” є місце для шести Європіддонів, завдяки широкому 1 380 мм простору між задніми колісними арками в моделях з одинарними задніми колесами.

Надійність та безпека

Стандартне обладнання для забезпечення безпеки на Фольксваген Крафтері працює з чотирьма подушками безпеки, ABS (Анти-блокуючою системою), ESP (Електронною системою стабілізації) та автоматичною гальмівною системою. Крім того, широкий спектр додаткових функцій безпеки і програм-помічників водія, стали можливими завдяки новій електромеханічній системі рульового управління.

На автостраді, круїз-контроль може підтримувати задану дистанцію автомобіля попереду, уповільнюючи Крафтер. Крім того є Lane Assist(Автоматичне перемикання смуги), яка управлятиме фургоном протягом короткого періоду часу та допоможе плавно поміняти смугу в потрібний момент. Обидві програми працюють із вражаючою плавністю в поєднанні з системою переднього виду для екстреного гальмування, що утворює додаткову безпеку. Можливо це робить Крафтер складним у використанні, але однозначно знижує ймовірність аварій на дорогах.

Це, правда, ще не все. Якщо вам так хочеться, ви можете встановити бокові датчики захисту для маневрування через вузькі проїжджі частини в пробках, Park Assist (автоматичне паркування) та трейлер Assist(Ассіст) дозволяє вам висовуватися з вікна на свій трейлер та направити його за допомогою джойстика на парковці. Крафтер має стандартний центральний замок з корисною можливістю блокування сидячої частини дистанційно, тримаючи багажник фургона відкритим. Також є кнопка для блокування вантажного простору на приладовій панелі.

Водіння та продуктивність

Електромеханічна система рульового управління, яку має Крафтер, встановлена вперше для класу фургонів. Ця система прекрасно приховує розмір транспортного засобу, регулюючи його вагу в залежності від швидкості фургона. 6-ступінчаста механічна коробка передач дозволяє відчути твердість та надійність на дорогах. Можливість встановлення автоматичної 8-ступінчастої коробки передач варто врахувати, якщо вас не лякає зростання цін. Вона плавно перемикає передачі і зупиняється лише на мить, якщо ви дуже різко змінюєте передачу.

Крафтер пропонується з приводом передніх коліс, приводом задніх коліс та 4MOTION (4Моушен). Що стосується двигунів, то є діапазон трьох версій: одного і того ж 2,0-літровим TDI двигуном з вихідною потужністю 100 к.с., 138 к.с. та 175 к.с. Блок 100 к.с. забезпечує 300 *Нм(Ньютон метрів) між 1400 і 2,250*о/хв та двигун з 138 к.с. має 340 Нм від 1 600 о/хв до 2,250 о/хв. Якщо говорити за Biturbo(Бітурбо) блок, то тут ми маємо 410 *Нм між 1500 і 2,000 о/хв.

На практиці це відповідає високій продуктивності, якщо ви вибираєте правильний двигун фургону з потрібним навантаженням. Блок 100 к.с. підійде для легкої роботи. Наш тест показав, що двигун з 138 к.с. може справлятися з навантаженням в 500 кг.

Кабіна та інтер’єр

Кабіна Крафтера виглядає так само чудово, які і будь-який інший панельний фургон. Першокласна якість збірки та матеріалів дарує відчуття довговічності. Коробка передач з’явилась ще раніше в T6 Транспортері, однак її можна зустріти й в легкових автомобілях Фольксваген. На панелі немає такого перевантаження кнопок, всі важливі кнопки управління розміщуються в системі на сенсорному екрані та основні з них доступні на великому циферблаті(для системи вентиляції). Місця для зберігання речей будь-яких розмірів достатньо. В фургоні є дві кишені на кожних дверцятах та USB-входи з 12-вольтним входом для підзарядки. Між двома передніми сидіннями є декілька підстаканників, чималого розміру контейнер для зберігання дрібних речей, та полиця, що знаходиться над сидінням водія. Крім двох передніх сидінь можна також розкласти третє середнє місце, і так само легко скласти його назад, щоб створити маленький стіл. Всі ці невеликі додаткові місця забезпечать комфортну поїздку як для водія, так і для пасажирів. Спинка водія може регулюватись у чотирьох різних позиціях, крім того можна також регулювати віддаленість від рульового колеса. Фольксваген може пишатися Крафтером, який є першим у своєму роді фургоном. Адже саме Крафтер отримав схвалення від ARG – німецької кампанії, що піклується про здорову спину водіїв. Можна також додатково встановити сидіння

EgoComfort, яке має не менше 14 різних положень та обладнане системою ударної ароматизації, яка може корегуватись відповідно до ваги водія. Це чудове вирішення проблеми, особливо при частих тривалих поїздках. Також є сидіння ErgoActive, яке володіє тими самими функціями, але має додаткову функцію масажу…просто блаженство!

*к.с.- кінська сила

*Нм- Ньоютон метр

*о/хв.- обертів на хвилину

Запчастини Фольксваген. Запчасти Volkswagen

Якщо вам потрібні бу запчастини до Фольксваген, завітайте в наші каталоги.

Share the Post

About the Author

Comments

No comment yet.

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Написати нам

 

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

×
Купити

 

×
Записатися на сто

 ×
Купити

 
×