Фольксваген Транспортер огляд фургона

20150523li066

Фольксваген Транспортер огляд фургона

Якщо ви шукаєте бу запчастини Volkswagen Transporter – завітайте в наш каталог Запчасти Фольксваген Транспортер Т4, Запчасти Фольксваген Т5, Запчасти Фольксваген Т6.

Фольксваген T6 Транспортер може й схожий на свого попередника, але їхню марку можна пробачити за консервативний підхід до зміни стилю. І все через 2 мільйони проданих T5 фургонів та більш ніж 12 мільйонів зареєстрованих Транспортерів за останні 65 років. Проте, за гострими лініями, блискучими фарами і карбування кузова, помітно певні оновлення. І тому, він був названий Фургоном Року на церемонії вручення New Car Awards (Нью Кар Авордс) 2016 року.

Найбільшою новиною стало введення дизельних двигунів Євро 6, які стануть стандартом у вересні 2016 року і будуть відповідати європейському законодавству щодо викидів. Фургон також отримує вигоду від більшої частини новітніх технологій які використовують в автомобілях Фольксваген.

Звичайно, Фольксваген Транспортер не просто панельний фургон. Там є Kombi (Комбі) моделі з подвійною кабіною і мікроавтобуси, а також як завжди популярні автофургони California (Каліфорнія), всі модифікації Транспортер побудовані на одному і тому ж шасі.

Кількість бензину і експлуатаційні витрати

Фольксваген замінив попередні дизельні двигуни Euro 5 оновленим Euro 6, 2.0-літровими моторами, поставляючи потужність у 84, 102 і 150 *к.с. з одним турбо. Всі ці двигуни оснащені технологією селективного каталітичного відновлення (SCR) і вимагають вихлопну добавку AdBlue. Транспортер має 13-літровий бак AdBlue, який потребує заправки між звичайними інтервалами обслуговування.

Всі Фольксвагени створені по технології BlueMotion(БлюМоушен) в якості стандарту, включаючи Start(Старт) / Stop(Стоп), рекуперативне гальмування і шини з низьким тертям. Це сприяє низькій витраті палива по всьому діапазону. Існує також спеціальна модель BlueMotion(БлюМоушен), побудована на короткій колісній базі 102к.с. фургона. Він володіє поліпшеними аеродинамічними колесами, заниженою підвіскою та має модифіковані шестерні, шинами низького тертя, круїз-контролем та обмежувачем швидкості в 62милі на годину. Ця модель забезпечує до 47.9 галонів на милю і 153 г /км СО2.

У 84 і 102 *к.с. двигунами управляють через п’ятиступінчасту механічну коробку передач, в той час як згадані вище двигуни мають потужність в 150 *к.с. з шістьма швидкостями управління. Ці два потужні фургони також доступні з чудовою семиступінчаста DSG автоматизованою коробкою передач ціною в ?1605. Система повного приводу 4Motion від Фольксвагена також можна замовити за важчий фургон, як T32 ціною ? 2275.

Вантажний простір і практичність

Вигляд фургону залишається незміним. Фольксваген продовжує випускати Транспортери з чотирьма колесами, з високим дахом та двома комбінаціями сидінь, забезпечуючи обсяги навантаження від 5,8 до 9.3 м3 та інших навантажень до 1,217 кг.

Ви також можете придбати Транспортер з подвійною кабіною Kombi(Комбі), з двома варіантами колісної бази і двох макетів для сидінь. Обсяги навантаження коливаються від 3.5 до 4.4 м3, з максимальним навантаженням в 1,207кг.

Фургон зберігає ті ж внутрішні розміри, як і попередня модель, що дозволяє частим користувачам легко переробити стелажну систему та регулярні навантаження в новіших фургонах. Коротко-колісна базова модель має максимальну довжину навантаження 2,570мм, що підвищується до 2,970мм в довго-колісній базі.

Максимальна внутрішня висота 1,410мм в фургонах з низьким дахом, підвищується до 1,626мм в дахах середнього розміру і 1,940мм у високій моделі даху. Всі моделі мають ширину між задніми колісними арками 1,244мм.

Вагу 13-літрового AdBlue бака двигуна Євро 6, було компенсовано, знижуючи розмір паливного бака від 80 літрів до 70 літрів, хоча 80-літровий бак все ще можна отримати. З огляду на те, що Євро 6 двигуни мали б покращити питання витрати палива на 15%, адже менший бак не повинен значно знизити загальний діапазон витрат.

Надійність та безпека

Існує неймовірний набір стандартного устаткування для забезпечення безпеки в останній моделі Транспортера. Це включає в себе звичайні ESP(Електронна система стабілізації) і гальмування ABS(Анти-блокуюча система), а також автоматичне гальмування після зіткнення, яке спрямоване на запобігання вторинного зіткнення після аварії.

Фургони також мають адаптований круїз-контроль, систему автоматичного переключання на іншу полосу, допоміжну систему для їзди по схилах та систему попередження водія. Водії та пасажири також мають подушки безпеки. В список опцій входить фари дальнього світла та передні протитуманні фари з інтегрованими освітленням поворотів.

Для тих, хто шукає комфорту на будь-якій дорозі, або кому регулярно доводиться мати справу з поганими погодними умовами, замовляйте Транспортер Фольксваген з системою 4Motion на чотири колеса з механічним блокуванням диференціалу.

Водіння та продуктивність

Двигуни Євро 6 забезпечують ще більш вишуканий досвід водіння в Т6, особливо в більш потужних моделей, що легко вирішує проблеми на автомагістралі. Точно так само будь-який покупець, який вибирає Фольксваген з семиступінчастою коробкою передач DSG побачить, що водіння на міських чи пересічених місцевостях набагато спокійніше, завдяки плавній зміні коробки передач.

У короткій формі колісної бази, популярний двигун в 102 *к.с. з п’ятиступінчастою механічною коробкою передач може прискорити Транспортер від 0-62 миль на годину за 15,3 секунди ще й на максимальній швидкості 98миль за годину. Переходимо до двигуна в 150 *к.с. і спринті припадає до 11,1 секунди з максимальною зростаючою швидкістю в 112 миль на годину.

Топовий бі-турбо двигун в 204 *к.с. досягає 62 миль на годину за 8,6 секунди з ручною коробкою передач або за 8.9 секунд з DSG(Коробка передач прямого переключання), а максимальна швидкість зростає до 126 миль на годину, де дозволено їздити при такій швидкості.

Налаштування переднього привіду Транспортера забезпечує безпечне, звичайне керування як зі світлом, так і на пряму через заміські дороги або при керуванні на перевантажених міських вулицях. Обирай 4Motion привід на всі колеса, і рівень зчеплення підвищується ще більше, особливо корисно, якщо ви живете в деяких частинах країни, які регулярно стикаються з льодом та снігом. Звичайно, Фольксваген Транспортер більш ніж підходить по рівню до провідних конкурентів, як Транзитне Налаштування Форда і останній Vito(Віто) від Мерседеса.

Кабіна й інтер’єр

Інтер’єр єдине місце, де Фольксваген спробував внести ясність у вільному просторі між вантажним Транспортером і Caravelle(Каравел), що перевозить людей. Фургон має відкрите А4 місце на верхній частині приладової панелі та дві відкриті ємкості для зберігання,що знаходиться нижче подушки безпеки пасажира.

Крім того, Транспортер має звичайну міцної, як граніт якість, яку ми звикли очікувати від Фольксвагена. Всі моделі мають радіо DAB(Сучасне транслювання аудіо) з Bluetooth(Блютусом). Є також сенсорний дисплей з USB-входом, SD-картою та Aux-входом.

Електричні склопідйомники та підігрів електричних дзеркал – стандартний набір, що є на всіх рівнях обробки салону. Сидіння водія також зручне, високе,що легко регулюється.

Примітки:

*к.с. кінські сили

Якщо ви шукаєте бу запчастини Volkswagen Transporter – завітайте в наш каталог Запчасти Фольксваген Транспортер Т4, Запчасти Фольксваген Т5, Запчасти Фольксваген Т6.

Share the Post

About the Author

Comments

No comment yet.

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Написати нам

 

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

×
Купити

 

×
Записатися на сто

 ×
Купити

 
×