Двигун Volkswagen Transporter T4 : особливості.

Transporter-T4-lrg-1024×768

Двигун Volkswagen Transporter T4 : особливості.

На моделі VW Transporter Т4 встановлювалися три типи бензинових двигунів. Чотирьох циліндровий двигун робочим об’ємом 2.0 л, п’яти циліндровий двигун об’ємом 2.5 л, а також шестициліндровий двигун об’ємом 2.8 л. Двигуни 2,0 і 2,5 мають один діаметр циліндра і хід поршня і є нехай і не є “рідними”, але є “двоюрідними” братами. Після 1994 р на модель Т4 стали встановлювати ще двигун 2,8 л типу VR6.
При нормальному обслуговуванні бензинові двигуни забезпечують пробіг не менше 160-200 тис. км. пробігу. При необхідності проведення ремонту з’ясуйте вартість і доступність запасних частин, а також деталей і агрегатів “second hand”. При появі труднощів, зверніться до фахівців СТО. Ремонт двигуна Фольксваген Т4 найкраще проводити в просторому, чистому гаражі, наявність верстата і ями, а також помічників значно полегшать роботу (якщо не захоплюватися).
Ми не рекомендуємо економити на запасних частинах. Залежно від повноти і якості ремонту двигуна післяремонтний пробіг становить від 40 до 90% від вихідного, так чи варто економити?

Не викидайте старі прокладки до отримання нових: буде з чим порівняти. Обов’язково замінюйте всі прокладки, сальники, кільця ущільнювачів, які Вам зустрінуться. Коштує ця дрібнота копійки (нехай і валютні), а витрати часу і грошей на новий ремонт через втрату герметичності істотно дорожче.
Після розбирання двигуна VW Transporter T4 ретельно очищайте всі деталі. Нові деталі звільняйте від упаковки безпосередньо перед установкою, так менше шансів пошкодити або забруднити їх по власній недбалості. Захищайте розібрані вузли і агрегати від пилу. Накривайте їх чистою ганчіркою. Дотримуйтесь чистоти на робочому місці, це теж впливає на якість ремонту.
Під час проведення робіт на двигуні часто буває необхідно повернути колін-вал в те чи інше положення. Цю операцію можна здійснювати різними способами: піднявши передню частину машини, звільніть привід й, попередньо включивши 5 передачу, обертаючи переднє колесо повернете колінвал;
– Надівши накидний ключ на болт шківа коленвала і встановивши нейтральне положення трансмісії поверніть колінвал в потрібне положення;
– Екстравагантний спосіб: Увімкніть п’яту передачу. Штовхайте машину вперед або назад при цьому буде повертатися колінвал.

Перевірка компресії
Перевірка компресії є однією з найпростіших діагностичних процедур. Вона дозволяє визначити причину утрудненого пуску двигуна Фольксваген Транспортер Т4, а також стан шатунно-поршневої групи і клапанного механізму.
Компресія перевіряється у всіх циліндрах для того, щоб визначити, чи всі клапани правильно закриваються і не пошкоджені або зношені чи поршневі кільця, а так само немає яких-небудь інших несправностей в циліндрах (тріщин, пошкодження прокладки головки блоку і т.д.) .
? Перед перевіркою прогрійте двигун Фольксваген Т4 до робочої температури.
? Видаліть свічки запалювання.
? Відкрийте дросельну, а також пускову заслінки, натиснувши педаль газу до упору.
? Встановіть компрессометр в отвір свічки запалювання першого циліндра.
? Попросіть іншу людину стартером покрутити колінвал до тих пір, поки стрілка манометра компрессометра не встановиться найвищий тиск стиснення. Запишіть показання.
? Аналогічно перевірте інші циліндри. Компресія по циліндрах не повинна відрізнятися більш ніж на 20%. Низьке і нерівномірний тиск в циліндрах двигуна Т4 може бути викликано зносом поршневих кілець, що буде також проявлятися в надмірному витраті масла. Падіння тиску сусідніх циліндрів можна пояснити ушкодженням прокладки головки блоку. При хорошому стані циліндрів тиск стиснення повинна становити не менше 7,5 атм. (Близько 0,75 МПа).

В нашому інтернет-магазині автозапчастин до мінівенів, ви можете придбати бу Двигун Volkswagen Transporter T4 без пробігу по Україні. У нас найкращі ціни на двигуни з авторозборки мінівенів, іноземного виробництва.

Share the Post

About the Author

Comments

No comment yet.

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Написати нам

 

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

×
Купити

 

×
Записатися на сто

 ×
Купити

 
×