Citroen

Citroen огляд моделі. Запчастини Citroen.

Автомобілі Citroen поєднують в собі комфорт, бездоганний стиль і гарантують задоволення від водіння. Практичність, економічність обслуговування і невисока ціна – ось ті переваги, які є вирішальними при виборі автомобіля цієї марки.

Обслуговування автомобіля – наука тонка. Якісні авто примхливі і вибагливі у виборі запчастин. Вони не згодні на підробку і притирання. Вони є ексклюзивними і вимагають ексклюзив. Вони потребують кращих господарів, а їх господарі в кращих автомобілях.

Щоб не розривати коло своєї гармонії з Сітроеном, не нехтуйте ремонтом, вибирайте оригінальні вузли та запчастини Сітроен. Наша компанія, рада вам запропонувати тільки якісні автозапчастини, що купуються нами безпосередньо у виробника. У нас ви можете купити будь-які автозапчастини для всього модельного ряду мінівенів Сітроен, в тому числі вузли ходової частини, паливної системи, кузовні елементи, оптику, аксесуари і багато іншого. Наш магазин гарантує мінімальні ціни: вартість на Citroen запчастини.

Для власників стильних французьких автомобілів ми пропонуємо каталог підбору запчастин Сітроен. У нас ви можете купити запчастини для Citroen С3, С4, С5, Берлінго, будь – то вузли ходової частини, кузовні елементи, вузли паливної системи, аксесуари, оптику і багато іншого. Електронний каталог – це зручний підбір необхідних запчастин на Сітроен.

Ми любимо Сітроен і знаємо, як важливо правильно обслуговувати цю машину. Якісні запчастини Citroen – ваш ключ до збереження унікальності вашого автомобіля, запорука його довгого життя і гарантія надійної експлуатації. Не погоджуйтеся на компроміси, одного разу ставши обраним – залишайтеся їм назавжди.

Citroen Berlingo

Citroen C4

Citroen C5

Citroen Jumper

Citroen Jumpy

Citroen Nemo

Citroen Xantia

Citroen Xsara Picasso

Історія марки Citroen

Про фірму “Citroen” і її вплив на історію автомобіля не можна розповідати, не згадавши попередньо про її творця Андре Сітроені, який в 1919 році першим в Європі почав серійне виробництво машин.
Андре Сітроен народився 5 лютого 1878 року в інтернаціональній родині: батько – Люві Сітроен – ювелір з Голландії, а мати – Маша Кляйн – з Польщі.
У дитинстві він жваво цікавився технікою і коли в 1889 році в Парижі з’явилася Ейфелева вежа, Андре, який спостерігав за її створенням, вирішив стати інженером.
У 1900 році він отримує вищу освіту і в 1905 році починає виробництво зубчастих “шевронових” шестерень, які на відміну від традиційних прямозубих, були косозубимі і завдяки цьому витримували більше навантаження і відрізнялися плавністю ходу. Звідси бере початок і емблема компанії у вигляді перевернутих букв “V”, які схематично позначають шестерні.
У 1908 році, ставши технічним директором автомобільної фірми Mors, Сітроен звернувся до групи інженерів з пропозицією щодо створення висококласної і потужної машини.
До 1917 року на трасі між Роанном і Ке де Жавель в умовах звичайного дорожнього руху проходили випробування доброго десятка прототипів. В таємниці від всіх Андре Сітроен розбирав на своєму заводі такі відомі американські автомобілі, як “Бьюїк”, “Неш”, “Студебекер”, і вивчав на них можливі методи серійного виробництва.
Фактично перший “Citroen” став одночасно і першим серійно виробляється автомобілем в Європі.
Модель “А”, відома також під назвою “10 PS 8/10”, мала чотирициліндровий однорядний двигун об’ємом 1327 куб.см., потужністю 18 к.с. при 2100 об / хв, відрізнялася легкістю, зручністю управління. У неї була прекрасна м’яка підвіска, що згодом стало типовим для всіх “Citroen”. Двигун і зчеплення були об’єднані в одному блоці. Все це створило “Citroen” репутацію дуже простою і легкою в керуванні машини і чимало сприяло успіху серед публіки.
Поряд з тим, що було вироблено в цілому 18291 машин цієї модифікації, Сітроен після 1921 р виготовив також кілька відкритих спортивних машин, що розвивали швидкість 90 км / год і витрачати 1л. бензину приблизно на 11,5 км колії. У 1921 році модель “А” була замінена на “У 2” з об’ємом двигуна 1452 куб.см., яка мала лише поверхневе схожість зі своєю попередницею. У 1923 році виготовлено незначна кількість спортивних автомобілів “300 В 2 Кадді”.
Ця елегантна тримісна модель користувалася і користується великим успіхом як у водіїв тих років, так і сьогоднішніх любителів автомобільної старовини.
Навесні 1922 року почалося виробництво популярного двомісного “родстера С” з об’ємом двигуна 856куб.см. Через яскраво-жовтого забарвлення його ласкаво називали “лимончиком”.
Було зроблене і його модифікація з кузовом “Кабріолет”. Вже до червня 1924 року “Citroen” виробляв понад 250 автомобілів в день. Завод “Жавель” розрісся і зайняв всю територію 15-го округу Парижа. Крім того, у компанії були філії в Бельгії, Англії, Італії, Голландії, Данії та Швейцарії. “Citroen” першим у Європі і одним з перших в світі став використовувати сталеві кузова замість дерев’яних.
Так з’явилися моделі “У 12” і “В 14”, які завдяки прекрасній приладовій панелі і регульованим сидінням стали найбільш комфортабельними серійними машинами. Всього за два роки було виготовлено 132483 машини “У 14”. “АС 4” і “АС 6” (букви означали ініціали виробника, а цифри кількість циліндрів) були створені на базі “У 14”. У 1931 році з’явився “CGL” ( “Сітроен Гран Люкс”), основою для якого став “З 6 F”. У машини був двигун потужністю 53 к.с. (2650 куб.см.) і першокласний кузов з багатою внутрішньою обробкою.
Під час знаменитого автопробігу по Азії, що закінчився в Гімалаях, “АС 4” і “АС 6” проявили себе з кращого боку. У 1932 році компанія випустила модель “З 4 ІХ” – спартанську версію “З 4″ з двигуном потужністю 30 к.с. (1628 куб.см.), але публіка сприйняла її досить прохолодно.
На паризькому автосалоні 1933 року «Citroen” представив всю гаму виробленої ним продукції: моделі “8”, “10”, “15” і полегшені варіанти моделей “10” і “15”. У квітні 1934 року було створено принципово нову модель “7”, відома під назвою “Траксьон Аван”. За 23 роки (до 1957-го) було вироблено 750 тисяч машин цієї моделі. Так почалася епоха передньопривідних автомобілів.
Серед сотень автомобільних компаній, що пропонують сьогодні тисячі різних автомобілів, Citroen завжди займав і займає гідне місце. Мабуть, про це і мріяв знаменитий тепер інженер Андре Сітроен, по суті, в 1919 році заклав основи французької автомобільної промисловості.

Написати нам

 

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

×
Купити

 

×
Записатися на сто

 ×
Купити

 
×