Citroen Berlingo 2015 огляд моделі

citroen-berlingo-minivan

Citroen Berlingo 2015 огляд моделі

Citroen Berlingo пропонує вибір зовнішніх стилів, варіантів корисного навантаження, супутникової навігації на всіх моделях і економічних двигунів.

Переваги моделі: Широкий модельний ряд, подвійне пасажирське сидіння, комфортна поїздка.

Недоліки: менша площу навантаження, ніж в Fiat Doblo Cargo, також сидіння трохи вужче ніж в Добло.

Berlingo Сітроен був з нами з 2008 року, в 2015 році відбулось оновлення екстер’єру автомобіля і додані більш просунуті дизельні двигуни Euro6. Ці зміни покращили зовнішній вигляд авто і економію палива, але мало все ж можна сказати що в порівнянні з більш сучасними конкурентами виробники зробили замало для оновлення моделі.

Citroen Berlingo пропонується у варіантах L1 і L2. Однак на відміну від інших ці  два фургони мають різну довжину кузова, але однакову колісну базу. Це означає, що найбільший потенціал корисного навантаження насправді доступний на L1, а не в подовженому варіанті L2, де кузов нависає над задньою віссю.

Berlingo має схожість з іншими моделями, під назвою Peugeot Partner і фургон також формує основу для універсального Berlingo Multispace MPV.

Нові дизельні Euro6 1,6-літровий BlueHDi  мають дизелі Common-Rail. Гарна новина полягає в тому, що ці двигуни є більш гладкими і спокійніше для водія і більш економічним. Блоки Euro6 використовують технологію селективного каталітичного відновлення (SCR), щоб опуститися нижче порогового значення викидів.

Так в 75к.с. 1,6-літровий BlueHDi, модель 100HP і топова версія 120л.с .. Двигун 75л.с. поставляється з п’ятиступінчастою механічною коробкою передач в той час як більш потужні двигуни отримують 6-ступінчасту механічну коробка передач. ETG6 6-ступінчаста автоматизована механічна коробка передач є ще одним варіантом з 98л.с. двигуном.

Покупці Berlingo можуть також вибрати 96к.с. 1,6-літровий бензиновий двигун VTi або повністю електричну версію, хоча обидва обмежені короткою версією кузова L1.

Усередині Berlingo вражаюче універсальний, з діапазоном опцій перегородок і конфігурацій сидінь. Там також є модель, що забезпечує розміщення до п’яти чоловік.

Двигуни Citroen Berlingo

Citroen Berlingo є одним з найефективніших фургонів в своєму класі. Найбільш економічний варіант насправді 98к.с. BlueHDi 100 з ETG6 автоматичною коробкою передач, трохи менш ефективний варіант з механічною коробкою передач, щодо порівняння рівня викидів, але для України це поки що не є дуже суттєвим фактором. Окрім того, для європейських покупців є повністю електрична модель Берлінго.

Звичайні дизельні моделі мають інтервали технічного обслуговування 20 000 км або 24 місяці, і це в порівнянні з конкурентами не аби яка шикарна гарантія. Проте, Berlingo в цьому плані витримує конкуренцію в секторі малих мінівенів таких як і Peugeot Partner.

 

Share the Post

About the Author

Comments

No comment yet.

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Написати нам

 

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

×
Купити

 

×
Записатися на сто

 ×
Купити

 
×