2-е покоління Mercedes-Benz Sprinter

Sprinter-2-van

2-е покоління Mercedes-Benz Sprinter

2-е покоління Mercedes-Benz Sprinter

Mercedes-Benz Sprinter -другої генерації W906 постав перед громадськістю навесні 2006 року, після чого відразу надійшов в продаж на європейському ринку. У 2013 році німецький виробник провів планове оновлення автомобіля – трапилися косметичні зміни в зовнішності і внутрішнє убрання, функціонал поповнився новим обладнанням, а технічна частина піддалася невеликій ревізії. Друге покоління «Спрінтера» пропонується в різних модифікаціях, які відрізняються один від одного довжиною кузова, протяжністю колісної бази і висотою даху. Довжина компактної версії становить 5245 мм, стандартної – 5910 мм, подовженої – 5910 мм, сверхдлинной – 7345 мм. Зі стандартною, високої і надвисокої дахом «зростання» автомобіля налічує 2435 мм, 2725 мм і 3055 мм відповідно, а ширина однакова у всіх випадках – 1993 мм. Залежно від виконання, на колісну базу у «німця» виділено 3250 мм, 3655 мм або 4325 мм.

Фургон Mercedes-Benz Sprinter, крім різної довжини, бази коліс і висоти даху, доступний в суцільнометалевому кузові або з частковим заскленням, чому кількість посадочних місць у нього варіюється від двох до шести, обсяг вантажного відсіку – від 7.5 до 17 кубічних метрів, а максимальна вантажопідйомність досягає 2695 кг.

«Спрінтер» у виконанні мікроавтобус має три варіанти довжини і два типи висоти даху. Залежно від модифікації, автомобіль здатний прийняти на борт до дев’яти пасажирів, а демонтувавши сидіння, можна отримати до 14 кубічних метрів корисного простору для перевезення вантажів.

«Другий» Sprinter з бортовою платформою пропонується з одинарної або подвійною кабіною, з чотирма варіантами довжини і двома типами ширини вантажного майданчика. Вантажопідйомність «німця» коливається від 975 до 3050 кг, а розміри кузова – від 5.8 до 9.1 квадратних метрів, що дозволяє транспортувати до п’яти європіддонів одночасно. Концепція шасі Mercedes-Benz Sprinter, доступного з двома типами кабіни і трьома варіантами довжини, дозволяє монтувати різноманітні надбудови, зокрема в плані обладнання, завдяки солідній вантажопідйомності, варьируемой від 975 до 3050 кг. Штатно машину можна оснастити промтоварний або ізотермічної будкою.

Маршрутне таксі на базі «Мерседеса-Спрінтера» орієнтоване на перевезення пасажирів і їх ручної поклажі за маршрутами громадського транспорту всередині міста. Автомобіль має 20 посадочних місць в салоні, а в залежності від модифікації може бути обладнаний поручнями для 7-9 стоячих пасажирів.

Володіє Mercedes-Benz Sprinter другого покоління і туристичної версією, яка призначена для роботи на міжміських маршрутах. В арсеналі автобуса – 19 пасажирських місць з анатомічними сидіннями і двоточковими ременями безпеки, зсувні двері з електричним приводом, полки для ручного багажу, а також індивідуальна система кондиціонування для салону. Технічні характеристики. Для «другого» Mercedes-Benz Sprinter пропонуються дві дизельні силові установки, оснащені системою турбонаддува і безпосереднім уприскуванням Common Rail: Чотирициліндровий двигун об’ємом 2.1 літра доступний в трьох варіантах форсування. У базовому варіанті він видає 95 кінських сил і 250 Нм крутного моменту, в проміжному – 129 «коней» і 305 Нм, а в найбільш продуктивному – 163 сили і 360 Нм. Під капотом «топових» машин розміщується 3.0-літрова V-подібна “шістка” CDI, розвиваюча 190 «кобил» потужності і 440 Нм максимального тяги. Дизельні мотори поєднуються з 5- або 6-швидкісний «механікою», або 7-діапазонним «роботом», привід може бути як переднім, так і повним 4Matic, який розподіляє тягу в співвідношенні 45:55 на користь задніх коліс. В результаті «Спринтер» забезпечений середня витрата солярки на рівні 6.9-8.9 літрів на кожну “сотню” шляху в комбінованому режимі. Оснащується автомобіль і бензинової рядної «четвіркою» з турбонаддувом і многоточёчним уприскуванням, віддача якої становить 156 кінських сил і 240 Нм обертає тяги. За замовчуванням вона стикується з 6-швидкісною «механікою» і приводом на задні колеса, за доплату ж ставляться 7-діапазонний «робот» і повноприводна трансмісія 4Matic.

Мерседес-Бенц Спринтер 2-ий генерації має несучу конструкцію кузова з розташованим поздовжньо в передній частині силовим агрегатом. Спереду застосована незалежна підвіска пружинно-важільного типу, ззаду встановлений нерозрізний міст з листовими ресорами. Система рульового управління автомобіля включає до свого складу рейковий механізм і гідравлічний підсилювач, а гальмуванням відають дискові гальма «по колу» (на передніх колесах з вентиляцією), доповнені сучасними електронними помічниками.

Якщо вам потрібні запчастини Mercedes-Benz Sprinter перейдіть в наш каталог.

Share the Post

About the Author

Comments

No comment yet.

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Написати нам

 

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

×
Купити

 

×
Записатися на сто

 ×
Купити

 
×