KIA

Історія марки Kia

Історія корейської фірми KIA сходить до 1944 року. Першим продуктом цієї компанії стали велосипеди, що випускалися під маркою торговою маркою Samcholli-Ho. Ця продукція стала користуватися заслуженою популярністю в Кореї.
1946 г. – фірмою був випущений перший корейський велосипед.
1957 г. – випущений перший моторолер.
1960 г. – підприємство освоїло виробництво мотоциклів, мотоколясок та триколісних вантажівок. Як і інші корейські компанії KIA розпочала свою автомобільну виробничу діяльність з копіювання японських машин.
1971 г. – з розширенням виробництва і початком випуску вантажівок компанія була перетворена в KIA Corp.
1974 г. – за ліцензією японської фірми Мазда був випущений автомобіль Mazda 323.
1976 г. – фірма придбала компанію Asia Motors, що вплинуло на подальше укрупнення KIA. Виробництво легкових автомобілів, мікроавтобусів, вантажівок і автобусів – ось напрямки подальшої діяльності корпорації.
Початок 80-х рр. – Фірму охопила фінансова криза. З метою виживання була зроблена ставка на дешеві автомобілі.
1987 г. – випущена надзвичайно дешева модель Pride (на базі Mazda 121). Завдяки обраній політиці фінансове становище фірми стабілізувалося і з початку 90-х Kia вийшла на європейський ринок.
1990 року – відбувається зміна імені на KIA Motors Corp. На 90-ті роки припадає розквіт діяльності фірми: випускаються нові моделі, які отримали міжнародне визнання, відкриваються нові великі заводи в Кореї, Японії, США.
1995 г. – випускається Kia Clarus з обтічним корпусом з низьким коефіцієнтом аеродинамічного опору, створена на базі Mazda 626. У декількох варіантах (седан і хетчбек) проводиться проміжна між Pride і Clarus модель Kia Sephia.
1996 – початок виробництва позашляховика Kia Sportage, створеного спільно з німецькою компанією Karmann. Цей повнопривідний малий джип володіє хорошими ходовими якостями і екстравагантним стильним виглядом в поєднанні з помірною вартістю.
1997 року – початок випуску двомісного передньопривідного родстера KMS-II, що має кузов з композитного матеріалу. Автомобіль був розроблений на базі Lotus Elan і оснащується двигуном 1,8 л потужністю 140 л. с. В цьому ж році в Калінінграді відкритий завод Кіа-Балтика – підприємство зі складання автомобілів Kia.
1998 г. – потрапив величезні збитки через різке падіння попиту на легкові автомобілі в Південній Кореї, фірма втратила свою самостійність і увійшла до складу компанії Hyundai. В даний час Hyundai Motor є офіційним власником 51% акцій збанкрутілої KIA Motors і її дочірньої фірми Asia Motоrs.
2001 г. – в європейські країни Kia поставляє такі моделі: малолітражки Pride і Avella, представницю малого середнього класу Sephia II (Shuma), седан і універсал середнього класу Clarus II (Credos), позашляховик Kia Sportage, мінівеени Carnival і Carens, універсал підвищеної місткості Joice і спорту родстер Elan. Моделі Kia (крім Sportage, Elan, Joice і Carnival) були створені при технічному сприянні японської компанії Mazda і несуть всі характерні і властиві її моделям риси. Kia Spectra – так називається недавно з’явився седан Kia Sephia наступного покоління. Spectra буде відмінно виглядати навіть серед породистих європейських автомобілів. Особливо ефектні задні ліхтарі a la Jaguar з круглими секторами габаритів і стоп-сигналів.
Захоплення великої частки зовнішніх ринків – таку мету ставила перед собою KIA на рубежі 21-го століття. Її автомобілі заслужили загальне визнання за безпеку і чудові динамічні характеристики. Успіх корпорації простягається на найбільш конкурентний ринок в світі, Сполучені Штати, де National Highway and Traffic Safety Agency нагородили KIA Sephia званням “Найбезпечніший автомобіль в галузі”. На міжнародних автосалонах Кіа отримала щедрі оцінки фахівців за створення Sephia, Sportage і KEV-4. У більш ніж 170 країнах, де продаються ці моделі, KIA відомий не тільки своїми автомобілями, але і як надійний діловий партнер.

KIA Sportage

Написати нам

 

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

×
Купити

 

×
Записатися на сто

 ×
Купити

 
×