Fiat Freemont Dodge

Запчасти Fiat Freemont Dodge. Запчастини Dodge.

Історія і огляд моделі Fiat Freemont Dodge

Fiat Freemont заснований на платформі Dodge Journey. Цей автомобіль є першим автомобілем Fiat, створеним в рамках співпраці з Chrysler Group. Fiat Fremont буде вироблятися на заводі в мексиканському місті Толука, запчасти Fiat Freemont Dodge можна придбати в нашому інтернет-магазині запчастин БУСМОТОРС.

Назва, за словами виробника, повинно викликати асоціацію з почуттям свободи, радості життя, пригоди і самоконтролю в рішеннях у всіх клієнтів. Fiat прагне задовольняти потреби сімей, так як Fremont дуже місткий, зручний і універсальний автомобіль, який буде відповідати вимогам повсякденному житті, навіть коли члени сім’ї поїдуть куди-небудь на вихідні.

Фримонт має 489 см довжини, 188 см ширини і 172 см висоти, довжина колісної бази автомобіля дорівнює 289 см. Інтер’єр оснащений сім’ю місцями в три ряди. На задні ряди легко потрапити, коли двері машини відкрита під кутом в 90 градусів. Місця в третьому ряду можна скласти в підлогу, щоб створити платформу для місткого багажного відсіку об’ємом тисячі чотиреста шістьдесят-одна літрів.

Місця в другому ряду встановлюються трохи вище, ніж в першому. Відповідно третій ряд сидінь був встановлений ще трохи вище, так щоб пасажири могли легко спостерігати за тим, що відбувається поза автомобіля. У салоні є інформаційно-розважальна система Dodge Journey, оснащена великим сенсорним екраном. Кузов характеризується цікавими лініями в передній частині, новими бамперами і гратами радіатора.

На задню частину було додано новий бампер і світлодіодні вогні. Fiat Fremont планується продавати тільки в двох варіантах комплектацій. Базова комплектація включає в себе трьохзонний кондиціонер, систему «без ключа», електронну систему підтримки постійної швидкості, систему контролю тиску в шинах, протитуманні фари, управління стереосистемою і багатьма іншими функціями через кольоровий сенсорний екран і кнопки на рульовому колесі.

У другому варіанті комплектації автомобіль буде додатково оснащений 17-дюймовими легкосплавними дисками, магнітолою з сенсорним екраном діагоналлю 8,4 дюйма, DVD-плеєром, Bluetooth, датчиками парковки, складаються дзеркалами, AWтоматіческім включенням фар, тонованими задніми стеклами і рейлингами. Fiat Fremont буде випускатися з заднім приводом, а під капотом буде знаходитися турбо двигун потужністю 140 к.с. або 2-літровий мотор MutliJet, потужністю 170 к.с. з механічною коробкою передач.

Пізніше виробник також планує представити версію з повним приводом і 2,0-літровим двигуном MultiJet, потужністю 170 «коней» або 3,6-літровим бензиновим двигуном V6 з потужністю 276 к.с. з АКПП. За винятком 3,6-літрового двигуна, який відноситься до сімейства Chrysler Pentastar, всі двигуни будуть виготовлені за технологією Fiat Powertrain.

Стандарт безпеки забезпечується в новому Fiat сім’ю подушками безпеки, ABS з Brake Assist, ESP з Hill Holder ( “удерживатель пагорба” – пояснення, думаємо, тут не обов’язкові) і системою стабілізації крену.

Запчасти Fiat Freemont Dodge купити в БУСМОТОРС.

Написати нам

 

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

×
Купити

 

×
Записатися на сто

 ×
Купити

 
×