Fiat Bravo

Запчастини Fiat Bravo. Запчасти Фиат Браво.

Фіат Браво – якісний передньопривідний легковий автомобіль італійського виробництва. Зарекомендував себе, як ергономічне і маневрений авто з оптимальним поєднанням ціни і якості. Щоб автомобіль довгий роки залишався в справному стані і радував Вас, необхідно регулярно проходити технічне обслуговування і при необхідності виконувати ремонт Fiat Bravo.

Історія Fiat Bravo (Фіат Браво)

Хечбек Bravo II дебютував на початку 2007 року. Він прийшов на зміну моделі Stilo і керівництво Fiat покладає на нього великі надії. У новинки є далекий предок – Bravo першого покоління, що вийшов десть років тому. Автомобіль був вельми успішним і навіть став «Автомобілем року – 96» в Європі, але очікуваних обсягів продажів досягти не вдалося. Проблеми самого концерну почали збільшуватися. Тодішні керівники концерну поспішили заявити, що бізнес, який робиться на маленьких автомобілях, – це маленький бізнес і що «Фіату» необхідно «змістити центр ваги». Зміщувати його був покликаний Stilo. Однак на ринку Stilo фактично повністю провалився. Покупці були не готові платити за Fiat таку високу ціну. Але стратегію виходу в більш високі сегменти ринку ніхто не відміняв, і тепер «зміщувати центр ваги» належить новому автомобілю гольф-класу: Fiat Bravo II покоління. Повернення до назви Bravo свідчить не про відсутність уяви, а скоріше про бажання повернути втрачене увагу покупців.

Цей автомобіль – початок нової епохи в історії марки. Компанія навіть розробила нову емблему, яка вперше з’явиться саме на новому Bravo. На відміну від Stilo і Bravo першого покоління різних варіантів кузова не буде. Bravo II буде пропонуватися тільки в п’ятидверному виконанні.

Стилістично новинка втілює принципово новий напрямок в фіатовських дизайні. Тепер дизайнери компанії черпають натхнення в класичних моделях Fiat 60-х років (з їх пишними формами і округлими боками), а також у зовнішності сучасних моделей Maserati. Від останніх новий Bravo запозичив характерне оформлення передка, сміливі лінії силуету і розсікають боковини кузова подштамповки. Від дослідів зі Stilo вирішили залишити платформу, адаптовану під виробничі потреби і габаритні розміри. Кузов має чітку клиноподібну форму, все лінії стрімкі і закруглені. Автомобіль вийшов стриманим, але красивим і сучасним. При цьому в зовнішньому вигляді Bravo безпомилково вгадується італійське походження, яке надає цій моделі вишуканість і експресивність.

Підвіска побудована по надійної і традиційної для цього класу схемою: псевдомакферсон спереду і незалежна конструкція ззаду.

Розробники приділили чимало уваги оформленню салону і функціональності передній панелі, а також рівнем оснащення і бортової електроніки, покликаної стежити як за безпекою, так і за комфортом пасажирів. Bravo відрізняється прекрасним інтер’єром: салон виконаний з високоякісних матеріалів, навіть найдрібніші деталі ретельно опрацьовані.

У лінійці двигунів також відбулися великі зміни. І якщо базовий двигун для новинки, в принципі, вже відомий за попередніми моделями (це 1,4-літровий 90-сильний бензиновий агрегат), то інші чотири дебютують саме на Bravo II. Два бензинових турбомотора об’ємом 1,4 л, що розвивають, в залежності від тиску наддуву, 120 або 150 к.с. І пара 1,9-літрових турбодизеля серії Multijet (тієї ж потужності).

Передбачається, що в кінці 2007 року з’являться нові турбодизелі 1,6 л потужністю 105 і 120 к.с.

Модель гольф-класу насамперед повинна бути практичною. При досить класичних для класу С зовнішніх габаритах (довжина 4340 мм, ширина 1790 мм і висота 1490 мм) автомобіль має досить великий колісною базою – 2600 мм. За словами представників компанії, це дозволило конструкторам моделі забезпечити гідний рівень комфорту для кожного з п’яти пасажирів, а також збільшити об’єм багажного відсіку до 400 літрів, що є одним з кращих показників в класі.

Bravo буде продаватися в більш ніж 60 країнах, включаючи ринки в Південній Америці та Азії. Компанія планує продати протягом першого року 120 000 одиниць.

Написати нам

 

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

×
Купити

 

×
Записатися на сто

 ×
Купити

 
×